>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Tylko pamiętaj o kwitach bo potem mieszkania nie kupisz jak lalus
Te mieszkanie już babcia zabrała.
Konto z kasą na skrillu też.
Under gemowy w meczu Tomka jutro do gry - ile gemów zagrać to już zależy ile kasy potrzebujecie.
Dziś lucky piątek w 1xbet. 100% do depo mac 100euro.
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Zakładasz konto na www, kupujesz kartę i zasilasz konto. Wpłacasz na xbet, wygrywasz kasę i wypłacasz na konto paysafecard.

Naprostujcie mnie jeżeli się mylę.

Możesz też wpłacić mająć samą kartę, ale wtedy nie wypłacisz poza tym tak jest bezpieczniej dla Twoich pieniędzy.
Serio tam trzeba przesylac zdjecie swojej twarzy do weryfikacji? Oni chyba tam bazują na ruskich standardach 1xbet
 
M 21

makcziken

Użytkownik
o_O
Czy trafi dzisiaj mnie piorun?
Widzę że pracujesz na miano forumowego śmieszka ;] Nie oglądam tenisa, nie śledzę i nie znam się. Bazuje czysto na statystykach. Nie wiem czy Muguruza łatwo odpuszcza sety, jakie ma słabe mocne strony tym bardziej nie znam jej rywalki. Zapytałem o opinię, dostałem sarkastyczną odpowiedź - brawo Ty ????
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Widzę że pracujesz na miano forumowego śmieszka ;] Nie oglądam tenisa, nie śledzę i nie znam się. Bazuje czysto na statystykach. Nie wiem czy Muguruza łatwo odpuszcza sety, jakie ma słabe mocne strony tym bardziej nie znam jej rywalki. Zapytałem o opinię, dostałem sarkastyczną odpowiedź - brawo Ty ????
To jak się na tym nie znasz to po co chcesz obstawiać ?
 
guti94 8,8K

guti94

Użytkownik
Widzę że pracujesz na miano forumowego śmieszka ;] Nie oglądam tenisa, nie śledzę i nie znam się. Bazuje czysto na statystykach. Nie wiem czy Muguruza łatwo odpuszcza sety, jakie ma słabe mocne strony tym bardziej nie znam jej rywalki. Zapytałem o opinię, dostałem sarkastyczną odpowiedź - brawo Ty ????
przecież nikt Ci nie da na tacy w 100% pewnej informacji że Garbine wygra 2-0...
szukaj TUTAJ
 
M 21

makcziken

Użytkownik
przecież nikt Ci nie da na tacy w 100% pewnej informacji że Garbine wygra 2-0...
szukaj TUTAJ
Wiem mordo, chodziło mi o opinię mniej wiecej. Na 100% to możesz powiedzieć że Twoja dziewczyna/żona jest kobietą (ale w sumie w dzisiejszych czasach i to nie jest pewne).
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Wiem mordo, chodziło mi o opinię mniej wiecej. Na 100% to możesz powiedzieć że Twoja dziewczyna/żona jest kobietą (ale w sumie w dzisiejszych czasach i to nie jest pewne).
Muguruza w formie, ale trawa to nie jest jej ulubiona nawierzchnia.
Ryba jest słabsza, ale forma dobra. Wniosek? Ni huhu nie ma value w tym becie , czysty hazard. :grin:
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Zakładasz konto na www, kupujesz kartę i zasilasz konto. Wpłacasz na xbet, wygrywasz kasę i wypłacasz na konto paysafecard.

Naprostujcie mnie jeżeli się mylę.

Możesz też wpłacić mająć samą kartę, ale wtedy nie wypłacisz poza tym tak jest bezpieczniej dla Twoich pieniędzy.
Orientujesz sie czy wypłata z paysafecard na skrill jest darmowa?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom