>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Marcus, jakieś undery pre na dziś wypatrzyłeś? :p
Dawałem u 2,5 Arka - Śląsk i wcześniej w lidze japońskiej. Oba weszły, ale na forum nie chce mi się wrzucać. Próbuję poza swoimi typami, inwestować stałą stawkę w zaufane grupy i typerów. Wkrótce być może zacznę z nową. Tutaj typ, nie analizowany przeze mnie, czysta inwestycja.
Ostersunds - Djurgarden
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
@ znaczy arka-śląsk jeszcze nie weszło, oczywiście
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
5567 719

5567

Użytkownik
Pograłem sobie na finał Wimbledonu takie typki:



Roger Federer win @1,27 ✅

over 3 breaks @1,80 ✅

Dwa podwójne błędy pod rząd - Tak @10 ⛔

1xbet

Teraz pora zrobić śliwki z gruszkami ze śmietaną i oglądamy :grin:
No nie ukrywam, że troszkę grosza wpadło. Na chipsy i cole będzie, a i być może na jakąś ponętną call girl styknie :*:*:* :rolleyes:
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
E-Sport Major cs go
SK - Penta (+6,5) - Typ 2 @1,74 1xbet
Gramy inferno, czyli jak wielokrotnie mówił Innocent ich najlepsza mapa. Co prawda na kwalifikacjach tego nie potwierdzili, ale jak dobrze wejdą w mecz i będą trzymać ekonomię to 10 rund jest spokojnie do ugrania.
16-13 ✅✅✅
Gdyby mieli więcej doświadczenia to mogli by to ugrać, ale zakład siedzi. Czekamy na kolejne mecze.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Kontinen/Watson @3,40 to trzeba spróbować nie rozumiem czemu taki kurs. Bronią tytułu sprzed roku. Hingis i Murray oboje dali dupy w deblach i po takim kursie na pewno się nie opłaca na nich grać.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Termalica - Jaga X2 @1,43
Arka - Śląsk 2 @2,65

@3,79 Fortuna !

(W Śląsku pół składu wymienione, od początku: Kosa, Piech, Mak, Srnić, w obronie zasilił Śląsk Tarasovs i Cotra, osobiście liczę że w tym sezonie powalczą o więcej niż o utrzymanie się, a dzisiaj jak dla mnie czysty win Wrocławian,
Jaga też skład ułożony, wiadomo odszedł Vasiljev na którym opierała się gra, Probierza też już nie ma, ale pokazali już w LE z Qabalą że nie jet z nimi tak źle, remis tutaj muszą ugrać minimum)
⛔ ⛔

Jaga na ✅
Śląsk szkoda słów.. ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom