>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Dla mnie to Szpilka nigdy nie był materiałem na mistrza. Takich jak on jest niestety wielu. Nie ma co płakać po nim.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Dla mnie to Szpilka nigdy nie był materiałem na mistrza. Takich jak on jest niestety wielu. Nie ma co płakać po nim.
Jak Amerykanki prezentowały się z Włoszkami? Dopadł je lekki kryzys czy Włoszki tak dobrze zagrały?Oglądałem ich ostatnie mecze poza tym z Włoszkami i z Chinkami 3-0 i pełna kontrola.I tak się zastanawiam czy zagrać USA czy tym razem over lepsza opcja.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Jak Amerykanki prezentowały się z Włoszkami? Dopadł je lekki kryzys czy Włoszki tak dobrze zagrały?Oglądałem ich ostatnie mecze poza tym z Włoszkami i z Chinkami 3-0 i pełna kontrola.I tak się zastanawiam czy zagrać USA czy tym razem over lepsza opcja.
Powiem Ci szczerze, ze obejrzalem polowe meczu moze... mialem ambitny plan obejrzec do konca, ale ścieło mnie, bo bylem po nocce i zasnalem nie wiadomo kiedy. Tyle co zdarzylem zobaczyc, to ta czarna Egonu robiła robote, taki Juantorena żeńskiej włoskiej reprezentacji. Ogladalem bardziej z ciekawosci, bo o ile USA widzialem wczesniej i wiedzialem, ze sa w formie, to wyniki ostatnie Włoszek mnie zaskoczyly i chcialem zobaczyc co grają. Amerykanki zagrały na pewno trochę słabiej niz w poprzednich meczach, ale widać też było, że wyniki Włoszek nie są przypadkowe.

E: Gdybym miał grać to bym postawił na USA, ale przy takim natezeniu spotkan ciezko przewidziec te spotkania pomiedzy topowymi zespolami. Poza tym to baby ; )
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Ok,dzięki.Zagram chyba obie opcje bo USA 0-3 nie przegra a po zeszłotygodniowym 3-0 z Chinkami pomimo tego,że to siatkówka a do tego baby ciężko mi sobie wyobrazić,że nagle Azjatki będą dominować.
 
5567 719

5567

Użytkownik
W Unibet można grać normalnie teraz po 1 lipca czy coś się zmieniło?
Wiele sie nie zmienilo. Wymagane jest jedynie namaszczenie od Króla Jarosława, reszta pozostaje bez zmian.

Sorry, nie moglem sie powstrzymać. Lece do łożeczka, DobranoC. (jakkolwiek to brzmi o tej porze ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Panowie w ktorej rundzie szpila znokautowal rywala bo czekam na rozliczenie kuponu i cos kaska niedochodzi nie wiem czemu :-( rano kaska powinna byc na koncie jak walka byla kolo 2 =/
 
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Panowie w ktorej rundzie szpila znokautowal rywala bo czekam na rozliczenie kuponu i cos kaska niedochodzi nie wiem czemu :-( rano kaska powinna byc na koncie jak walka byla kolo 2 =/
Szpila został znokautowany w 4 rundzie.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
czy mozesz dodac to na forum zeby sie ktos wypowiedzial bo nie wiem czy zamykac czy nie moze niech ktos sie wypowie co zna sie na boksie
dasz rade dodac posta ??
Accumulator (4) To Win
Adam Kownacki @ 3.75
Boxing Match Betting
Arthur Szpilka v Adam Kownacki pending
Gornik Zabrze @ 2.00
Win-Draw-Win
Gornik Zabrze v Legia Warsaw Win
L Kubot/M Melo @ 1.61
Match Betting
L Kubot/M Melo v O Marach/M Pavic Win
Michal Syrowatka @ 12.00
Boxing Match Betting
Robbie Davies Jnr v Michal Syrowatka Win
Piękne AKO @144,9 :grin::grin::grin:
Gratulacje
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom