>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Wielce Szanowni Eksperci Tenisa Wimbledonowego Proszę o Poradę
:
a zatem zamierzam rzec:
Czy ktoś wie o której godzinie zostanie dograne spotkanie deblowego kontinen/peers
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - ISLANDIA: Inkasso-deildin⚽
Godzina: 21:15
Spotkanie: Throttur - Fram
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.59
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam ,Zapraszam na 11 kolejke do Islandii gdzie gospodarze czyli zespół Throttur Reykjavik podejmię drużyne Fram Reykjavik.Gospodzarze zajmują 3 miejsce w tabeli mając 20pkt na koncie i tracą 2 pkt do lidera. Bilans bramkowy to 18 zdobytych i 11 straconych. To dosyć sporo. Przeciwnicy zajmują 6 miejsce mając 5pkt mniej a ich bilans bramkowy wynosi 13 zdobytych i 14 straconych.Ostatnio Fram jak i Throttur mają z oberami pod górke bo ostatnie 4 mecze gram to było under 2,5. Dziś spodziewam się goli i myślę ze obie drużyny nie będą się bronić. Widze tutaj over 2,5 jak i to że obie drużyny srzelą po kurie nie wysokim po 1.59 na unibecie. Do jakiegos dubla mysle ze można dorzucic.
Wostatnim meczy obu drużyn padł wynik3:2 dla Throttue ,wcześniej wygrał Fram 1:0 a jeszcze wcześniej było 2:2. Fram jest równiez w gorszej formie ponieważ w ostatnich 5 meczach zdobyli tylko 4pkt zdobywając 3 gole a tracąc 7. Gospodarze ugrali 8 pkt i 8gol strzelili z czego 7 stracili. Tak jak napisałem,dziś wydaje mi się że mecz bedzie otwarty i dlatego taki jest mój typ.

Powodzenia!!!
 
pezio 31,9K

pezio

Użytkownik
Rybarikova bierze Wimbledon dla mnie, chyba że Muguruza zagra na najwyższym poziomie
Ciężko w ogóle zweryfikować formę Rybarikovej tym meczem z Coco, ale Muguruza i Konta zagrały dużo lepiej niż Słowaczka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom