>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Jak się ciesze, że kolejny raz odpuściłem granie przeciwko Isi xd
Ja gram już parę lat i nigdy nie zagrałem przeciwko reprezentantowi/reprezentantce Polski, nawet jeżeli było duże value czy jakiś błąd buka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gmark 765

gmark

Użytkownik
Ja pobralem Age znajac jej styl gry po pierwszym secie po 5.00 fakt faktem, ze zamknalem to juz przy 3-0 w trzecim secie, balem sie krecza.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Ja gram już parę lat i nigdy nie zagrałem przeciwko reprezentantowi/reprezentantce Polski, nawet jeżeli było duże value czy jakiś błąd buka ????
a co to ma do rzeczy ?? to troche tak jakbyś nie grał na giełdzie na spadki jakies spółki co czujesz do niej sentyment, biznes to biznes
 
5567 719

5567

Użytkownik
Zajechała ją kondycyjnie i tyle w temacie :] Miała troche szczescia przy tym, bo rownie dobrze moglo byc 0-2 dla Baczynskiej, ale Szwajcarka nie wykorzystala swoich szans. W ogole to ja juz w pierwszym secie sie zastanawialem, czy ta Baczynska da rade tak ganiać cały mecz i czy jej taktyka jest słuszna na ten mecz, bo grala po prostu tak jak lubi Aga. Ona ma tez taka oponke charakterystyczna dla wielu kobiet na brzuchu, nie wiem czy sie przyjrzeliscie ????
 
C 326

carambula88

Użytkownik
Ja gram już parę lat i nigdy nie zagrałem przeciwko reprezentantowi/reprezentantce Polski, nawet jeżeli było duże value czy jakiś błąd buka ????
Mi się spodobało, bo mój debiut to 1k na Konjuh po kursie coś koło 5.00 i pykło ;)
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
oooo Aga poprawiła angielski, już nie ma tego &quot;you know, you know&quot; pamiętam, że wcześniej bardzo często używała tego jako przerywnik
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom