>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Było kilka osób wczoraj jak podałem typ 3:0 na Cilica po 1,9 to niektórzy pisali że nie ma szans a i kurs marny
nie wiem co to ma do rzeczy, ja tak nie pisałem bo wiem w jakiej formie jest Cilic, a jak słaby potrafi być Johnson więc typ 3:0 dla Cilica był jak najbardziej do gry, natomiast nie zmienia to mojego zdania na temat Andersona i grania 3:0 po 1.8. Uważam, że Belg może się ostro postawić, będą TB, a tam wszyscy wiemy jak bywa. Oczywiście życzę powodzenia...
 
adik1992 491,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja osobiście sie dziwię jak można brac na tak duży turniej sędziów w wieku 50+ i to co niektórzy z wadami wzroku. Choćby teraz return Kaczanowa gdzie piłka w pół lini a sędzia aut wywołał, praktycznie miał wygrany punkt
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Zawsze moze challenge wziac. No chyba ze go nie ma ????
e: A dobra. Wywolal aut i pkt powtorzony, nie skumalem ???? To w takim razie challenge nawet nie pomoze ????
 
adik1992 491,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
nie wiem co to ma do rzeczy, ja tak nie pisałem bo wiem w jakiej formie jest Cilic, a jak słaby potrafi być Johnson więc typ 3:0 dla Cilica był jak najbardziej do gry, natomiast nie zmienia to mojego zdania na temat Andersona i grania 3:0 po 1.8. Uważam, że Belg może się ostro postawić, będą TB, a tam wszyscy wiemy jak bywa. Oczywiście życzę powodzenia...
Dzięki;)
To nie ja się do Ciebie przyczepiłem, zobaczymy po meczu
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
ma ktos problemy ze stona STS? zniknela mi cala kasa, historia zakladow i ogolne zamulenie strony... napisalem do supportu czekam na odpowiedz ale jestem ciekaw czy ktos ma podobnie
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
ma ktos problemy ze stona STS? zniknela mi cala kasa, historia zakladow i ogolne zamulenie strony... napisalem do supportu czekam na odpowiedz ale jestem ciekaw czy ktos ma podobnie
STS ponoć miał powiązania z Amber Gold ????
 
adik1992 491,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jest jakiś ekspert od siatkówki, dlaczego tak poleciał kurs na Polki z 1,35 na 1,06. Jakieś braki w kadrze, bo przecież Chorwatki tak słabe nie są by oddać mecz bez walki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom