>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Bemelmans znów przełamał ???? Co ten Medvedev, ja tu liczyłem na 3:0 dla Ruska, bo dałem under, a tutaj w drugą stronę może być ????
Ale Belg zamiata forehandami, aż miło ????
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,mecz towarzyski
Godzina: 17.00
Spotkanie: GKS Katowice - Karpaty Lwow
Typ: Karpaty
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet

Analiza będzie krótka bo z telefonu i zbyt wiele nie wiem o drużynie Karpat więc wiele też napisać nie mogę,wiem tylko że to nie są jakieś slabiaki ,nie dawno wygrali pewnie 0:2 z Zagłębiem Sosnowiec w Wodzisławiu gdzie Zagłębie jest na obozie.
GieKSa przygotowuje się do sezonu,prawdopodobnie jeszcze nie jest kadra zamknięta. Dużo zawodników opuściło Katowice jak i kilku przybyło.Moze nie jakieś głośne nazwiska ale zapewne są to wzmocnienia. Moim typem kieruje to że GieKSa pod wodzą nowego trenera Mandrysza i nowych piłkarzy nie jest zgrana. Gra wygląda słabo,że Śląskiem mieli spore problemy.Gdyby okres był już bliżej końca i kadra zamknięta,nie wiem czy zdecydował bym się na taki typ. Teraz w tym czasie gram na Karpaty bo dobrym kursie.
Powodzenia !
 
psychol32 450,7K

psychol32

Użytkownik
Dzisiaj Ruskie sponsorują buków.

Bedene miał dzień przerwy więc długie granie z Karlovicem nie powinno wpływać negatywnie na jego grę. Poza tym Dzumhur lepszy od Chorwata w wymianach więc nic dziwnego że mecz wyrównany póki co
 
psychol32 450,7K

psychol32

Użytkownik
Czaczanov pewnie się boi gry przeciwko Nadalowi w kolejnej rundzie więc odda tak jak wczoraj Escobedo by nie grać z Djokovicem
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
No.i do tych co.krzycza ze tenis.jest czysty niech.sie.teraz wypowiedza co.sie.dzieje ze Medvedev i Kachanow dostaja latwiutko w tylek od duzo slabszych grajkow;) bo.pewnie sa przmeczeni bo maja gorszy dzien czy sie nie rozgrzali jeszcze?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom