>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Wczoraj w toto w naziemnym zagralem kupon. Potem zauważyłem, ze policzyli mi bez podatku wszystko w ramach jakiegoś bonusu &quot;Gram Grubo&quot;. Ktos wie kiedy takie okazje bywaja? Czy to dlatego, ze Polacy wczoraj grali, czy jak? Czy dzis np. tez bez podatku można puścić?
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Wczoraj w toto w naziemnym zagralem kupon. Potem zauważyłem, ze policzyli mi bez podatku wszystko w ramach jakiegoś bonusu &quot;Gram Grubo&quot;. Ktos wie kiedy takie okazje bywaja? Czy to dlatego, ze Polacy wczoraj grali, czy jak? Czy dzis np. tez bez podatku można puścić?
Zdaje się, że każdy kupon grany powyżej 100 zł niweluje podatek. Przynajmniej jak byłem w week to tak było, ale najlepiej jest puścić np. Totolige za dyszke i następny kupon jest bez podatku.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Wczoraj w toto w naziemnym zagralem kupon. Potem zauważyłem, ze policzyli mi bez podatku wszystko w ramach jakiegoś bonusu &quot;Gram Grubo&quot;. Ktos wie kiedy takie okazje bywaja? Czy to dlatego, ze Polacy wczoraj grali, czy jak? Czy dzis np. tez bez podatku można puścić?
&quot;Od 10 czerwca w Totolotku zaczyna się specjalna promocja Gram Grubo, dzięki której gracz będzie mógł liczyć na wyższe wygrane, nie pomniejszone o kwotę podatku. Aby wziąć w niej udział w okresie trwania promocji od 10 czerwca do 10 lipca należy postawić zakłady o minimalnym kursie 2.0 za przynajmniej 100 złotych. Oferta dotyczy zarówno zakładów Totomix jak i Live, a polega na doliczeniu automatycznego bonusu do zagranego kuponu dzięki czemu stawiając 100 złotych na zdarzenie o kursie 2.0 gracz w przypadku jego trafienia wygrywa kwotę niepomniejszoną o podatek czyli w tym wypadku 100 złotych. Promocją nie będą objęte wygrane, na których nastąpiło unieważnienie zdarzenia lub zwroty stawek oraz kupony zawarte za środki bonusowe.&quot; ale to z tamtego roku. być może to znów obowiązuje
 
5567 719

5567

Użytkownik
Zdaje się, że każdy kupon grany powyżej 100 zł niweluje podatek. Przynajmniej jak byłem w week to tak było, ale najlepiej jest puścić np. Totolige za dyszke i następny kupon jest bez podatku.
Hmm to by bylo zbyt piękne chyba. Z ta stawka 100zl masz racje, ale wydaje mi się, ze te promocje tylko w określone dni sa. Np. pamiętam, ze jak byla LM to z okazji wlasnie europejskich pucharów we wtorek i środę można bylo za min. 100 puścić bez podatku, ale w inny dzień potem bylem i juz z podatkiem liczyli.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
polecam zerknąć na mecz hokeja na trawie Indie vs Holandia g 15

2 bardzo mocne reprezentacje na równym poziomie, ich mecze zawsze były wyrównane, a kursy mocno przesadzone na Indie

mój typ Indie + 1.5 @ 1.73 ale można się pokusić o 1 lub 1x po znacznie wyższym kursie
⛔⛔⛔może ja lepiej nie będę już nic polecać, sorry panowie, nie wiem co hindusi odjebali w 1 kwarcie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom