>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
psychol32 442,9K

psychol32

Użytkownik
Panowie nie przesadzajcie. Jak typy nie wchodzą to szukacie dziury w całym. Gracie jakieś badmintony koszykówki z krajów trzeciego świata itfy rozgrywane na wyspach bananowych o których nie macie pojęcia, a potem narzekacie że ktoś handluje tylko dlatego że wam nie weszło
Ja wczoraj też się przejechałem na tenisie. Postawiłem w meczu Spencer - Blumberg 1 po kursie 1.70. Uznałem że to promocja gość który coś tam pogrywa w itfach gra z nou nejmem który raptem rozegrał kilka meczy w dorosłym tenisie. I ten mój typ prowadząc w meczu 5:3 przestał grać i przegrał 5:7 2:6. Nie narzekam bo wiem że błąd popełniłem stawiając to dziadostwo. Jak zacząłem szukać informacji o Blumbergu to się okazało że to dość ciekawy zawodnik któy jeszcze niedawno na poziomie juniorskim ogrywał De Minaura, Kecmanovica czy Shapovalova
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Panowie nie przesadzajcie. Jak typy nie wchodzą to szukacie dziury w całym. Gracie jakieś badmintony koszykówki z krajów trzeciego świata itfy rozgrywane na wyspach bananowych o których nie macie pojęcia, a potem narzekacie że ktoś handluje tylko dlatego że wam nie weszło

Ja wczoraj też się przejechałem na tenisie. Postawiłem w meczu Spencer - Blumberg 1 po kursie 1.70. Uznałem że to promocja gość który coś tam pogrywa w itfach gra z nou nejmem który raptem rozegrał kilka meczy w dorosłym tenisie. I ten mój typ prowadząc w meczu 5:3 przestał grać i przegrał 5:7 2:6. Nie narzekam bo wiem że błąd popełniłem stawiając to dziadostwo. Jak zacząłem szukać informacji o Blumbergu to się okazało że to dość ciekawy zawodnik któy jeszcze niedawno na poziomie juniorskim ogrywał De Minaura, Kecmanovica czy Shapovalova
ladnie powiedziane, imo latwiej przekrecic taki meczyk na bananowcach, ktory malo ludzi oglada niz taki mecz np pilka n ozna u21 me, gdzie kazda decyzja odbija sie szerokim echem a jednak w u21 tez widzielismy mnostwo slepych sedziow, a ogladalem wszystkie mecze i w wielu spotkaniach sedziowie grali glowna role wiec cos w tym jest
 
L 234

lalus85

Użytkownik
ja proponuje sie filipinskiemu koszowi doroslych przypatrzec jak czesto jest +20 na poczatku 4 kwarte i druzyna przegrywa mecz , i to w 90 % jeszcze po dogrywce i wcale nie smierdzi mi to wałem
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
nie wierzysz chyba sam w to co piszesz , Iran zjedzie ich jak bure suki . Scenariusz dokladnie ten sam u skosnych co w meczu z Polakami
jakies dziecko,ktore poluje swoimi postammi na underdogow i liczy na atencje, Iran ich zjedzie tak czy siak wiec w/e, handelekkkkk
 
B 32

bewn

Użytkownik
ja teraz mialem under 58,5 1 kwarta u skosnych 40 sek do konca kwarty maja 50 pktow i koncza na 34-25 JAKIMM CUDEM JA SIE PYTAM ?
&quot;ONI&quot; wiedzą co zagrałeś xD
Co się dzieje z kuzą? ktoś ogląda? warto zaryzykować?
 
psychol32 442,9K

psychol32

Użytkownik
ja teraz mialem under 58,5 1 kwarta u skosnych 40 sek do konca kwarty maja 50 pktow i koncza na 34-25 JAKIMM CUDEM JA SIE PYTAM ?
Oglądasz ten mecz czy widzisz suchy wynik? Bo ja już nieraz zauważyłem że wynik nie zawsze idzie w parze z pokazywanym czasem do końca zakończenia meczu w różnych dyscyplinach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom