>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
Odnośnie darta to w fortunie była oferta na całą pierwszą rundę z dzisiejszą datą i przez to mam dwa mecze które odbędą się dopiero jutro wieczorem, tak więc czy można w fortunie zamknąć kupon wysłany w punkcie stacjonarnym?
Jak ktoś coś wie to dzięki, na forum znalazłem jakieś stare informacje, a może coś się zmieniło od tamtego czasu. ;)
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Jak ktoś szuka jakieś w miarę pewnego podwojenia to Zapraszam może się zasugeruje.

Na rano Garbine 2-0 @1,70 bo to już ta forma, czuję, że pociśnie sympatyczną Julię.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Hehe, Chris Paul ma wyje...e na Finały. Siedzi sobie na trybunach na meczu Chicago Sky z WNBA w tym momencie :grin: (akurat oglądam i pokazali go)


e: Wojtuś Michałowicz w Oakland udziela wywiadów prosto z parkietu :spokodfhgfh: Wojtassss szanujęęęęęęę :]
 
5567 719

5567

Użytkownik
LeBron cala pierwsza kwarte gral i drugą tez zaczyna na parkiecie :grin: Terminator :razz:
No nareszcie schodzi odpocząć ;]
Kurde, 2 minutki posiedział i znowu jazda, cos mi to przypomina..
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Widzę to dzisiaj tak
Zeballos+7.5gema vs Goffin 1.9 typ:1
Argentyńczyk ostatnio forma ponad stan. Ostatni mecz przegrał będąc faworytem początkiem kwietnia. Może h2h nie przemawia za nim ale myślę że powalczy. Jak narazie w FO 2 razy po 3-0 z zawodnikami swojego poziomu
Vesely+4.5gema vs Bautista 2.0 typ:1
Oglądałem 4 set Bautista-Agut z Kukushkin em. Powiem tam szału nie ma. Myślę że jakby zagrali 5 to dzisiaj już by z Nami Hiszpana nie było. ...
Carreno-Busha vs Dimitrov-2.5 1.9 typ:2
Dla mnie Dimitrov po takim kursie to bajka świetny mecz z Roberto gdzie dobrze trzymał swoje serwis. Może o czym nie wiem ale kursy na niego idą do góry. Dla mnie to pewnik dnia
I jeszcze Raonic 3-0 kurs 1.4
bet365
 
psychol32 479,7K

psychol32

Użytkownik
Jak ktoś szuka jakieś w miarę pewnego podwojenia to Zapraszam może się zasugeruje.
Na rano Garbine 2-0 @1,70 bo to już ta forma, czuję, że pociśnie sympatyczną Julię.
U kobiet rano niespodzianki. Grając pierwsze poleciały już Konjuh Makarova Kvitova Konta . Zresztą wta single to czysta patologia. Nie ma sensu pchać w to pieniędzy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom