>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
psychol32 479,7K

psychol32

Użytkownik
A jakies Twoje typy??? Czy tylko krytyka innych???
Po pierwsze. Jaka krytyka nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Każdy inteligentny człowiek wie że granie kobiet na dłuższą metę nie popłaca.
Po drugie. Podaje typy jak jestem czegoś pewien, a nie tak jak niektórzy po kilkanaście dziennie z czego grają nieliczne. Rozliczają na plus a jak nie wejdzie to nawet wzmianki o tym nie ma
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Co sądzicie o zagraniu +1,5 seta na parę Struff/Zverev grają przeciwko Kyrgiosowi i Thompsonowi. Czy wczoraj w meczu Nicka było widac jego jakiś uraz że tak łatwo oddał mecz tylko znowu głowa ?
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Co sądzicie o zagraniu +1,5 seta na parę Struff/Zverev grają przeciwko Kyrgiosowi i Thompsonowi. Czy wczoraj w meczu Nicka było widac jego jakiś uraz że tak łatwo oddał mecz tylko znowu głowa ?
Ewidentny uraz mózgu ????
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Ja to chyba zagram czysty win Struff/Zverev bo Kyrgios to ma w dupie ten turniej tylko, a w deblu tym bardziej tylko, żeby sobie poserwować bo ostatnio tylko to mu wychodzi.
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja to chyba zagram czysty win Struff/Zverev bo Kyrgios to ma w dupie ten turniej tylko, a w deblu tym bardziej tylko, żeby sobie poserwować bo ostatnio tylko to mu wychodzi.
Ja sobie dołożyłem do kuponu +1,5 seta na Niemców bo w tym meczu i tak pewnie będzie zależało od Kyrgiosa czy się mu będzie chciało
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
według moich prognoz to do 16-17 spokojnie powinni pograć w Paryżu, ale jak zacznie padać to juz dziś nie dokończą meczów
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Ja to chyba zagram czysty win Struff/Zverev bo Kyrgios to ma w dupie ten turniej tylko, a w deblu tym bardziej tylko, żeby sobie poserwować bo ostatnio tylko to mu wychodzi.
Niemce też odpadły w singlu, rzut monetą troche ten mecz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom