>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
L 234

lalus85

Użytkownik
A pokażesz podobną listę, ale z minusami?
Zeby pokazac to trzeba je miec , jak sie miesiecznie robi po 30-150 tysiecy to ciezko jest byc na minusie grajac mądrze wyszukane zaklady . Zdarzaja sie czarne serie , ale nastepnego dnia zawsze jest jakas perła na ktorej sie czlowiek odgrywa. Pozyjesz - zrozumiesz . Przegrywanie jest wliczone w zabawe
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ja jak ide do mojego toto czasem, to tam te same dziadki non-stop obstawiające nie zgadniecie co.... WYŚCIGI PSÓW ????
KIedy nie pojde to tam siedza i graja to, a przy tym jeszcze browarki przynoszą i impreza całymi dniami :grin:
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Zeby pokazac to trzeba je miec , jak sie miesiecznie robi po 30-150 tysiecy to ciezko jest byc na minusie grajac mądrze wyszukane zaklady . Zdarzaja sie czarne serie , ale nastepnego dnia zawsze jest jakas perła na ktorej sie czlowiek odgrywa. Pozyjesz - zrozumiesz . Przegrywanie jest wliczone w zabawe
Chcesz mi powiedzieć, że w ciągu 9 minut, obstawiłeś 5 zakładów, w 3 meczach i to są te mądre i wyszukane zakłady?
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Ja jak ide do mojego toto czasem, to tam te same dziadki non-stop obstawiające nie zgadniecie co.... WYŚCIGI PSÓW ????
KIedy nie pojde to tam siedza i graja to, a przy tym jeszcze browarki przynoszą i impreza całymi dniami :grin:
w uk siedzisz ? bo u mnie non toper tylko psy i konie leca jak w uk siedze i patrze na tych ludzi , bo jak nie ma zywych to wirtualne obstawiaja i jakie emocje u nich hahah
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Chcesz mi powiedzieć, że w ciągu 9 minut, obstawiłeś 5 zakładów, w 3 meczach i to są te mądre i wyszukane zakłady?
obstawilbym jeden za 15 tysiecy bez kombinowania , ale takie cisniecie w jednym momencie duza kwota raz ,ze limit z automatu , a dwa ,ze taka mam stawke maksymalna na unibecie . Po drugiej strony siedzi małpa , ktora patrzy co robisz i jak nie cisniesz 20 zakladow w minute to sie uchowasz . Myslenie to sie nazywa
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Tenis - Roland Garros

Jelena Jankovic (+1.5 seta) vs Richel Hogenkamp 1 @ 1.35
Katerina Siniakova vs Ekaterina Alexandrova 1 @ 1.30
Kristina Mladenovic vs Jennifer Brady 1 @ 1.08
Samantha Stosur vs Kristina Kucova 1 @ 1.10
Varvara Lepchenko (+1.5 seta) vs Andrea Petkovic 1 @ 1.35
Jack Sock vs Jiri Vesely 1 @ 1.35
Nicolas Mahut (+2.5 seta) vs Simone Bolelli 1 @ 1.20
Federico Delbonis vs Konstantin Kravchuk 1 @ 1.14

@ 5.20 Dafabet
⛔⛔⛔ Szybko. Jankovic chyba musi już pomyśleć o końcu kariery, bo żadnych widoków na lepsze wyniki nie widać.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Donskoy 6 bp też ***** mało co za zero .... teraz się pewnie połamie i typowe WTA.
Troicki 3:0 jak nie sprzeda seta.
 
psychol32 441,5K

psychol32

Użytkownik
w uk siedzisz ? bo u mnie non toper tylko psy i konie leca jak w uk siedze i patrze na tych ludzi , bo jak nie ma zywych to wirtualne obstawiaja i jakie emocje u nich hahah
Niezłe zabawy macie w tym swoim psychiatryku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom