>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
co za czasy, że każda dziewczyna może wygrać z numerem 1
co za czasy, gdy numer 1 jest słabszy niż numer 50 xD
Bo grają na piachu gdzie Kerber jest tragiczna. Gdybyś to sprawdził to byś tak nie pisał
 
adik1992 415,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na supertenis leci mecz z udziałem Igi Światek ktoś wie co to za turniej? Janowicz na es2 będzie ciekawie
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Na supertenis leci mecz z udziałem Igi Światek ktoś wie co to za turniej? Janowicz na es2 będzie ciekawie
Turniej juniorski najwyższej rangi (bez szlemów)

58th Trofeo Bonfiglio - Campionati Internazionali d&#39;Italia Juniores
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Ma ktoś informacje o zbliżających się wielkimi krokami turnieju rangi ITF w Toruniu na przełomie czerwca i lipca, wybiera się ktoś?
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Mi się wydaje że numer 1 to nie powinien być tragiczny na żadnej nawierzchni no ale takie czasy
Mi również. Jednak ja zacząłbym od tego że numer jeden w kobiecym tenisie to nic nie znaczy. Takiej dominatorki jak Serena prędko nie będzie. Co do samego clayu to ja mam takie zdanie że większość tenisistów chciałoby tą nawierzchnię wyłączyć z touru ale się nie da ze względu na RL.
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Mi również. Jednak ja zacząłbym od tego że numer jeden w kobiecym tenisie to nic nie znaczy. Takiej dominatorki jak Serena prędko nie będzie. Co do samego clayu to ja mam takie zdanie że większość tenisistów chciałoby tą nawierzchnię wyłączyć z touru ale się nie da ze względu na RL.
Nie ujmując nic naszym kochanym paniom ale przyzwoite mecze w tenisie żeńskim zdarzają się dwa razy do roku jak dobrze pójdzie, reszta to dramat i nie ogarniam po co telewizje marnują miejsce na pokazywanie tego podczas gdy trwają prawdziwe zawody
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Co warto postawić w tym meczu live?
Ostatnie 20 min, można spróbować powyżej 2,5 bramek. W Ere często padają bramki w końcówkach. Poza tym Utrecht musi jeszcze jedną*strzelić, AZ będzie mogło kontrować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom