>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Na 21.00 fajna opcja sie wydaje Shamrock Rovers po 1.55. Na ostatnich 21 meczow u siebie z tymi rywalami 17 wygrali a 4 zremisowali, takze mysle ze warto im zaufac
ciekawostka jest tez taka ze na ostatnich 16 meczow wygrali z nimi wszystkie 16 ???? naprawdę warto to pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
prawdopodobnie wyłożę się dziś na kursiwie 1,01 :cool::cool: jak pech to na całego zagrane żeby właśnie to sprawdzić :;/:
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
nie po czasie, ale rzucac nie musieli, bo i tak bylo roztrzygniete. Btw trojka do konca polowy w 5 sek, i trojka na kiniec meczu. No nic porazka, bedzie sie trzeba postarac lepiej.
Trzecia kwarta była fajna, ale rzeczywiście pierwsza zabiła typ. Gdzie grasz? Jakbym mógł to bym próbował w pierwszej kwarcie brać wyższą linię, ale Unibet tylko miał ten zakład jako pre.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Trzecia kwarta była fajna, ale rzeczywiście pierwsza zabiła typ. Gdzie grasz? Jakbym mógł to bym próbował w pierwszej kwarcie brać wyższą linię, ale Unibet tylko miał ten zakład jako pre.
Ja w 5Dimes gram. Co do moich typow to jak juz ktos wspominal warto poczekac na live az linia pojdzie w gore te 2 cu pare punktow. Ja niestety zawsze gram to co podaje w pre bo powinno wejsc w pre a jednak nieszczescie.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Ja w 5Dimes gram. Co do moich typow to jak juz ktos wspominal warto poczekac na live az linia pojdzie w gore te 2 cu pare punktow. Ja niestety zawsze gram to co podaje w pre bo powinno wejsc w pre a jednak nieszczescie.
A wiesz w jakim buku, oprócz twojego, &quot;legalny&quot; u nas byłby taki mecz live?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
W Tel Aviv jak tylko sie pokaz kursy to under 176.5 @ 1.8 5Dimes pewnie. Za 1,5 stalej stawki.
edit: Pograne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Borussia Dortmund U19 - Bayern München U19 over 0,5 właśnie to :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

po lig europejskich w kosza to też niezła patologia szczególnie w Polsce i we francji. anwil dominator w zasadniczym, teraz monaco :]:], a strasburg z dzisiejszym rywalem na swoim parkiecie przegrał ostatnio 13 lat temu :cool: notując po drodze 13 wygranych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom