>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
no i zaczynamy kabarety? :]
Ja tego nie tykam...
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
2 set isner @2,16 mega grubo jak wjedzie to 3 średnie krajowe przy słonecznym piątku ???? a wjedzie na bank ????
Graj teraz all in na 2 set Isnera. Będziesz miał dużo więcej niż 3 średnie krajowe. Ładuj Panie !!!
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kontaveit brawa za walkę w ostatnich gemach ale szkoda przespanego 1,5 seta i jak zwykle zabrakło 1 gema
 
5567 719

5567

Użytkownik
Co to za znaczek na boku czapki Isnera, który tak zawsze eksponuje? (nie mam na myśli marki czapki) Caly czas w niej gra i za każdym razem się zastanawiam. Zwrócił ktoś uwagę? Czy tylko 5567 dostrzega takie niuanse zycia codzienniego ; ] Jeszcze odnośnie niuansów... widzieliście tego murzynka, który siedział na schodach przy serwie Cilica na bodajże 3-0 w tym secie? :mrgreen:
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Co to za znaczek na boku czapki Isnera, który tak zawsze eksponuje? (nie mam na myśli marki czapki) Caly czas w niej gra i za każdym razem się zastanawiam. Zwrócił ktoś uwagę? Czy tylko 5567 dostrzega takie niuanse zycia codzienniego ; ] Jeszcze odnośnie niuansów... widzieliście tego murzynka, który siedział na schodach przy serwie Cilica na bodajże 3-0 w tym secie? :mrgreen:
chyba tez widzialem tego murzyna haha a co do logo to nie zauwazylem. A przed chwila jakas baba machala wachlarzykiem ze jej niby goraco... ????
 
D 0

dutra

Gość
Co to za znaczek na boku czapki Isnera, który tak zawsze eksponuje? (nie mam na myśli marki czapki) Caly czas w niej gra i za każdym razem się zastanawiam. Zwrócił ktoś uwagę? Czy tylko 5567 dostrzega takie niuanse zycia codzienniego ; ] Jeszcze odnośnie niuansów... widzieliście tego murzynka, który siedział na schodach przy serwie Cilica na bodajże 3-0 w tym secie? :mrgreen:
To jest herb reptilian
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Interesujący ten ekosystem rzymskiego kortu, nie powiem.
e:
Kubot i Melo wyglądają dużo lepiej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom