>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Tak tylko zastanawiam się przy jakim wyniku bylo zagrane a przy jakim wyniku pojawila sie taka opcja jak na screenie. Fajnie to wyglada dlatego dopytuje
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ja pier..e ja naprawdę współczuje głupoty ludziom którzy grają cokolwiek w stronę Argentyńczyka ????
kochani ludzie, takie pionki w meczach z Djokovicem, Murrayem nie mają żadnych szans bo najzwyczajniej w świecie nie wytrzymują przez cały mecz morderczego tempa, są zajeżdżani z biegiem meczu
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ja pier..e ja naprawdę współczuje głupoty ludziom którzy grają cokolwiek w stronę Argentyńczyka ????

kochani ludzie, takie pionki w meczach z Djokovicem, Murrayem nie mają żadnych szans bo najzwyczajniej w świecie nie wytrzymują przez cały mecz morderczego tempa, są zajeżdżani z biegiem meczu
A co sie dzialo w Monte Carlo?:p na takim wielkim ranga turnieju sie dzialy &quot;cuda&quot; to myslisz ze dla nich French Open to cos nieosiagalnego?:p Zeby nie bylo, nie pogralem typow. Czekam na swoj w kosza:p
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
sie pojawi 170 w Izraelu to gramy Under panowie, przynajmniej ja gram. Narazie 167


E: Bam Under 172.5 @ 1.83 5Dimes za 1.5 stalej stawki
84:75....159...✅ ✅ ✅ Undery:p Mam nadzieje ze ktos skorzystal i wyczekal linie 170+.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom