>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
madman01 13,6K

madman01

Użytkownik
Jakim cudem Dimitrov przegrał 1 seta? Co to za promocje?
Dimitrov mecz @ 3.5 biorę z pocałowaniem ręki
Dokładam jeszcze Kore z Czechami @ 1.3
Ako @ 4.42 zagrane 5 minut temu
Nie doceniacie Carreno-Busty, to bardzo solidny zawodnik i to na mączce przedewszystkim, Dimitrov bardzo nierówny gracz, mam nadzieje że chcoaiz seta ugra bo mam pograne over 3,5 seta w tym meczu
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Co się Goffęę stało? Tylko konkretnie, a nie &quot;kontuzja&quot; itp.
przy bp dla Zeballosa, szla wymiana Goffin biegal z lini do lini , i przy jednej pilce podczas obrony która wydawala sie juz nie do wyciagniecia przy slizgu zachaczyl o te dywany obok scianek kortu i podwinela mu sie noga i skrecil staw skokowy. A mimo wszystko punkt wygral lobnal Horacio
 
psychol32 481,3K

psychol32

Użytkownik
Piszesz jakieś pierdoły, nie chce mi się odpisywać. Dimitrov już wygrywał z nim na clayu bilans H2H jest 2:1 A ty przed chwilą pisałeś coś o statystykach. Co ja ci mam tu analizy pisać to jest live a nie pogaduszki.
Są w tym samym wieku. Myślałem, że Busta jest starszy. Już naprawdę czepiasz się jak rzep a może jak twój nick
Boli cie ten Ferrer co? ...
Wygrywał trzy i 7 lat temu w tamtym roku wygrał Carreno.
Ferrer mnie nie boli nie stawiałem na niego
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Garsija kolejny krzecz - coś mu było? Bez dźwięku oglądam...tak na wyjebce odbijał, weszło nie weszło, nic po nim nie było widać.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
niezłe jaja w paryskim deblu... śmierdzi mi że jakaś sklejka dwóch singlistów wygra ten turniej skoro kolejna rozstawiana para odpada... szkoda Klapka z Melo
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Prawdopodobna para ze zwycięzców spotkań Carreno-Busta - Dimitrov i Raonic - Garcia-Lopez to jak na teraz:

Carreno-Busta vs Raonic

Ciekawe jakie kursy buki wystawia. Liczę na coś w stylu 1.50 na Raonica 2.50 na Carreno-Busta i wtedy można wchodzić spokojnie w Hiszpana ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom