>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie (i Panie, jeśli tu takowe są), mam pytanie. Jestem dziś w Czechach, a chciałem obejrzeć mecze Ekstraklasy. Wiecie może, czy przez aplikację dailymotion będę mógł obejrzeć, czy to tylko na kompie da radę? I ewentualnie jak szukać linka do tej transmisji? ;)
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
W sensie, jakby bym był w domu to bym próbował na Wawrinke po 1. secie. Kojarzysz może jaki był kurs? :p
Nie pamiętam, chyba coś z 1.6 Ale można było łapać jakoś po 2, jak w 1 gemie drugiego seta Zverev miał bp :p
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Nie pamiętam, chyba coś z 1.6 Ale można było łapać jakoś po 2, jak w 1 gemie drugiego seta Zverev miał bp :p
To być może to był szczytowy moment kursu na Wawrinke, to jeszcze zależy od 3. seta. Pamiętam, jak w ubiegłorocznym AO Wawrinka w ćwierćfinale bodajże miał przeciwko sobie jakieś piłki meczowe, a później wygrał cały turniej :razz:

Jeśli chodzi o chłodną głowę w kryzysowych sytuacjach jest u mnie w topce.
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Ta Islandia w siate kobiet piękny wał hahahahah... chyba 18-12 miały, myślałem, że już 1-1 w setach będzie a tu z 18-12 stało się 24-26 &lt;BRAWO&gt;
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Mój ostatni kupon na dzisiaj:
⚽ FC Barcelona - Alaves, Alaves over 0.5 FT @ 1.93
⚽ Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund, over 1.5 FT @ 1.25
AKO: 2.41 Unibet
Alaves jako benjaminek naprawdę zaskoczył w tym sezonie, potrafili pokonać Celte Vigo, Athletic Bilbao czy właśnie Barcelonę i to na Camp Nou. Myślę, że są w stanie wturlać chociaż jedną bramkę, patrząc chociażby na to, że Eibar strzelił Barcelonie dwie, gdy ta musiała mecz po prostu wygrać. Oby tylko waga spotkania nie przytłoczyła ich zbytnio.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Mołdawia bierze taja
Kurs w przerwie przed tajem spadł 1,95 do 1,79
i już 1,25 przy 3-0 xd a ja zagrałem po nędznym 1,55 w czasie 4 seta
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Panowie gdzie kupić na dzisiaj PPV do gali KSW ??
Na stronie internetowej jest napisane, że tylko dla abonentów Cyfrowego Polsatu bądź Plusa, widze, że jest jeszcze IPLA ale może ktoś kto już kupował powie coś wiecej?
weeb.tv premium za kilka zł i oglądasz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom