>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Hulia 11111111111
musi wejsć 1,5 ????
Red bule 1-1
Hulia 1-1 super dzionek ????
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Liga francuska:
Toulouse - Dijon Dijon over 1,5 kartki 1,49 Óni // 40 ,44 min żółte kartki :grin: ✅✅
Lorient - Bordeaux over 3,5 kartki 1,53 Óni // 5 kartek :grin: ✅✅
Nancy - Etienne 2x 2,08 // 3:1 ⛔⛔
Marseille - Bastia Bastia over 0,5 bramki 1,62 // 1:0 ⛔⛔
Znów 50/50 skuteczność.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Portugalski Futsal dał zarobić 1-5
Sporting wygrana i 5,5 to super nocka ,jeszcze Hulia w dotatku 1,5 1.35 i 2,5 2.08 jest moc na piłkach
J ajeszcze mam Pograne puchar Fidzi 1,5 i 2,5 i satle z usa 1,5 i 2,5 i stomgset 1,5
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Ostatnia proba dzisiaj

Rennes - monaco over 4,5 korka ht @1.8

Monaco X2 + btts w krakowie ako @2.73

Pogoń over 1,5 @7
⛔ ⛔ ⛔

Choc nikogo to nie interesuje, napisze żeby sobie ulżyć, Real, Juve, over 2,5 w Sassuolo ako 2.04 wychodzi, a mi te 3 zdarzenia zamykaja ako ponad 11, to wyciągniecia prawie 600£. Jezeli to nie siądzie to poddaje sie na dluższy czas nieokreslony. Szkoda mi czasu i nerwów. Powodzenia brachy!
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
w 91min traci PSG gola który daje Caen utrzymanie i spycha Lorient.
nie wiem czy było to celowe, czy po prostu odpuszczenie czy super sportowy duch Caen.
A Lorient przez swój minimalizm będzie grało baraże, po bramce na 1-1 całkowicie sobie odpuścili, byle utrzymać wynik do końca
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
w 91min traci PSG gola który daje Caen utrzymanie i spycha Lorient.
nie wiem czy było to celowe, czy po prostu odpuszczenie czy super sportowy duch Caen.
w ramach ciekawostki napiszę, że Caen miało jeszcze karnego (obroniony), a chwilę przed golem na 1-1 Cavani minął bramkarza i nie trafił na pustą. Chociaż w jego przypadku to może i normalne zachowanie :razz:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Soccer. USA - USL Pro.
1:00 Harrisburg City Islanders - Charleston Battery over 1,5 1.25
Soccer. USA - MLS
1:00 Vancouver Whitecaps FC - Sporting Kansas City over 1,5 1.35
Atlanta United - Houston Dynamo over 1,5 1.16
Philadelphia Union - Colorado Rapids over 1,5 1.32
Soccer. USA - NWSL
1:00 Washington Spirit W - FC Kansas City W over 1,5 1.30
Ako ponad 3.35
ze wszystkich meczy jak się złończy je
 
5567 719

5567

Użytkownik
Andrzej Kostyra (komentator boksu) jest jednak trochę zabawny. Oglądam teraz walkę Włodarczyka i chyba ani razu nie powiedział żadnego ze swoich sztandarowych powiedzonek (&quot;wolny jak ketchup&quot; itd.), natomiast jak była walka Kliczki ostatnio to sypał powiedzonkami jak na zawołanie. Nawet kilka nowych zapodał. Teraz wie, że walka mniej medialna, mniej ludzi przed tv, to i nie ma się co napinać ???? Zresztą, jak słuchałem go podczas tej walki Kliczki, to wplatanie przez niego tych niby &quot;śmiesznych&quot; powiedzonek odbierałem bardzo sztucznie. Jakby sobie zaplanował z góry co i kiedy powie, bez względu nawet na to, co dzieje się aktualnie na ringu, tak na siłę, a udawał jakby to było &quot;naturalne&quot; wszystko. Tak to widzę. Ogólnie jednak nic do niego nie mam, fajny gość z niego. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom