>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
A cha a ja przeczytałem i zrozumiałem 1x Francja i Niemcy
Dziękuje za overki ,ale brak kasy wszystko siedzi w siatce na Live argentyńskiej jak w temacie ,narazie zaraz wygrają 2 set
Usa był piękny kurs 1.30 ale nie zagrałem nie było kasy ,kurde na live chciałem po 1.15 dać to zablokowali dziadki ,i nie było przyjmowania zakładów to inną siate dałem po 1.20 i nie żałuje bo będzie 300 na ✅ wcześniej kosz zrobił✅ 750 a czekam na rezerwy wynik Paragwayu bo ma 2,5 za sporo pograne jak wejdzie to będzie dzisiaj dzień udany szkoda Niemców ,że nie wygrali poszło prawie 300 ,trudno ,hokej daje spokój ,sobie na jakiś czas
Dzięki za Overki i powodzenia ja zostaje przy Piłce i Argentyne w siate gram
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
A cha a ja przeczytałem i zrozumiałem 1x Francja i Niemcy
Dziękuje za overki ,ale brak kasy wszystko siedzi w siatce na Live argentyńskiej jak w temacie ,narazie zaraz wygrają 2 set
Usa był piękny kurs 1.30 ale nie zagrałem nie było kasy ,kurde na live chciałem po 1.15 dać to zablokowali dziadki ,i nie było przyjmowania zakładów to inną siate dałem po 1.20 i nie żałuje bo będzie 300 na ✅ wcześniej kosz zrobił✅ 750 a czekam na rezerwy wynik Paragwayu bo ma 2,5 za sporo pograne jak wejdzie to będzie dzisiaj dzień udany szkoda Niemców ,że nie wygrali poszło prawie 300 ,trudno ,hokej daje spokój ,sobie na jakiś czas
Dzięki za Overki i powodzenia ja zostaje przy Piłce i Argentyne w siate gram
Może i lepiej bo cegla w tym waszyngtonie strasznie... wtf
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Nie ogladam bo się nieznam na NBA ogladałem jak Jordan grał tylko ,a teraz tak sporadycznie oglądne dla zabicia czasu ,a le nie zeby kibicowac komuś ,nieznam zawodników tylko Gortata ,a innych nieznam ,ale robią ładną akcje
Sol 1-0 i czerwona kurde 1 gol braknie żeby wygrać ponad 500 ,trudno ,to jest piłka taka
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
Chyba najgorszy mecz play off jaki ogladam, nieskuteczność akcje ślamazarne. Wall zero inicjatywy nie bierze na siebie gry, to samo Thomas. Masakra...
wizards 5/12 z wolnych no kur..
1/8 za 3
to samo boston
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Caldas 1111111111 jeszcze 1 i wejdzie 1.40
Co odwala waszyngton ????
Usa 10-16 i wygrali 25-23 ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja zaryzykowałem jak prowadzili 10 pk i jestem zły na siebie bardzo wszystko pójdzie się walić ,cały zarobek z dnia dzisiejszego
Mam typka 1.33 kurs jak ktoś chce to over 2,5 north genos warjos 2,5 1.33 ,mały kurs ale wejdzie śmiało
jak ktoś chce to Australijska
 
D 0

dutra

Gość
Ja zaryzykowałem jak prowadzili 10 pk i jestem zły na siebie bardzo wszystko pójdzie się walić ,cały zarobek z dnia dzisiejszego
Mam typka 1.33 kurs jak ktoś chce to over 2,5 north genos warjos 2,5 1.33 ,mały kurs ale wejdzie śmiało
jak ktoś chce to Australijska
Tomek ogarnij, poczekaj, powoli ;)
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Ja zaryzykowałem jak prowadzili 10 pk i jestem zły na siebie bardzo wszystko pójdzie się walić ,cały zarobek z dnia dzisiejszego
Mam typka 1.33 kurs jak ktoś chce to over 2,5 north genos warjos 2,5 1.33 ,mały kurs ale wejdzie śmiało
jak ktoś chce to Australijska
wrzuciłem do translatora jakby ktoś chciał to nazwa drużyny - NORTH GEELONG WARRIORS FC
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Czekam i się wkurzam ,trudno zaraz idę przemyśleć na spokojnie wszystko
dziękuje i przepraszam za nazwe drużyny na szybkiego pisałem ,mogłem skopiowac ze stronki ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja zaraz uciekam powodzenia wszystkim w meczach i miłego weekendu
Dziękuje za rozmowy i pozdrawiam Wszystkich
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
11111111 sol i tamci w 10 dawać jeszcze 1 i dzisiaj zarobiony
na 3 polecam wam Columbijską over 1,5 1.40 dlamnie super kurs ,ale to Columbia ,lepiej pograć delikatnie ,moim zdaniem tak za 100 góra ,jak ktoś chce nie namawiam
✅ ładny kurs trafiony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom