>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Mowisz ze przy obecnych dyspozycjach Djok jest w stanie ugrać mecz? ????
Dla mnie set bedzie wszystkim, ale to moje skromne zdanie
No wiadomo, ze na dzień dzisiejszy zarówno forma jak i nawierzchnia faworyzują Nadala, ale statystyka którą przedstawiłem jest aż niewiarygodna jak na takiego zawodnika jak Nadal. To tylko pokazuje, że Djoko wie jak z nim grać. Od meczu na French Open w 2014, Djoko wygrał z Nadalem wszystkie mecze do 0 xD
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Jakby inaczej, bramka była kwestią czasu. A,że tak późno...stąd kurs wysoki,tylko brać było
✅✅✅
Ja siedze w lidze angielskiej i powiem Ci, ze nigdy nie postawie przeciw wba jesli u siebie remisuja 0-0 do 70min, moim skromnym miales niemalo szczescia ziom
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Kiks pograłes Paragwayską ?? na overki ja tak niecałe 2 tys rozbiłem na kilka opcji ,jak wejdzie to gram nanoc Usa i argentyna siatka za wszystko powinno być taki finał
 
5567 719

5567

Użytkownik
To jest pewien argument w strone Djoka ale jeśli zagra to co wypawiał z Goffinem to jstem pewien ze zamknie Djoko w 2 setach
Jeśli Djoko nie pokaże nic więcej od tego co pokazywał w ostatnich spotkaniach (a nawet miesiącach), to i o seta będzie ciężko. No ale zawsze jest te pare procent ryzyka, że zepnie się wyjątkowo na Nadala i zagra mecz jak za jeszcze niedawnych czasów, bo umiejętności odmówić chyba mu nie można :grin: Dlatego z tym typowaniem Nadala akurat w takim meczu bym nie szalał z jakimiś all-inami ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Strzelamy Paragwayska bo za dużo dałem ,kurde jak przegram wszystko to będzie nie dobrze ,mam nadzieje z eowerka zrobją 1,5 chociaż ,kto pograł Paragwayską na gole??
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Pogoda piękna umnie też dzień ,bedzie na ⛔ strace sporo ,ale trudno niema co narzekać Usa odrobi o 1:30 w siatce
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Usa z Cubą gram i argentyne to jest turniej u 20 kOBITEK
Panama turniej u 20
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Indesipente 0-1 dawać jeszcze 2 gole do boju rezerwy Paragwayskie niema wyniku ,wynik po meczu ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Indesidente 0-2 dziękuje za overka 1,5 za 800 siadło ,teraz czekam na 2,5
Kurcze niem alive Rezerw z paragwayu a mam pograne za tysiaka 2,5 ???? ,kurcze bede czekał do jutra pewnie
Nie poszaleje bo nie zagram Argentyny ,Usa zagram a potem Argentyne ,już niegram podwójnych meczy ,Niemcy mnie przekręcili zw meczu ,z Francją miałem
Trudno czekamy aż rozliczą kuponik za 800 i może live pogram
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tomcio nie wariuj !! xD
Spokojnie już pograłem piłki na overki 1,5 i live za sporo ,i chyba strace a tak dobrze szło im w 1 kwarcie ,ale jeszce nie koniec meczu oby nie przegrali wysoko będzie dzisiaj ładny ✅ albo ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom