>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje ,jak będe miał w buku pogram ,ale skupiam się na siatce teraz chce dzisiaj ugrać 5 tyś z tysiaka ,ale narazie jestem w plecy ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Volej masz wygrać zurich bo będzie pięknie
8-5 pięknie przerwa techniczna
Zurich set 27-25 a przegrywały pod koniec 3 i wygrały to się nazywa walka ,ciężko jest na Live pogracć na sety ,wszystko się zmienia strasznie jak widać
 
D 0

dutra

Gość
Mlb na nockę:
Los Angeles Angels - Detroit Tigers
Under 8 @1.83 1xbet
Tygrysy wystawiają gwiazdora a Angelsi słabo na ofensywie więc powinno się udać :cool:
Zwrot, daaaaaaaaamn zwycięstwo było lepszą opcją :&lt;
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Cały ten sezon Houston można spakować w worek i wyj**ać do kosza, to co pokazali w tym najważniejszym meczu sezonu to jest kompromitacja do kwadratu
zespół złożył się na 9-37 (24.3%) za 2 pkt , przegrał zbiórki 37-60
ich &#39;lider&#39; , ja nie wiem jak można o kimś takim myslec jako o MVP, 10-3-7 w 37 minut
2/11 z gry = 18% (w tym 2/9 za 3 pkt = 22%)
67% osobiste
6 strat + 6 fauli a Spurs bez K.Leonarda, bez Parkera
dziękuję game over, można lecieć na wakacje
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Co teraz Sela odpier... Gram sobie na gemy dla skośnego i nieźle to wygląda w 3 secie ????
Szybko zdjęli z live ten mecz i po 3 gemach krecz Izraelity.
 
D 99

domcab

Użytkownik
Kwon Soon Woo - Sarkissian Alexander
Liczba setów? - 3
@2.15
(przy stanie 4-4 pierwszy set)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamil7600 40,8K

kamil7600

Użytkownik
1xbet
dzisiaj sie przekonalem na wlasnej skorze ze to jest scam, blokuja mi wyplate, tragedia jakas, czlowiek tylko traci nerwy, ostatni raz z takimi wynalazkami. NIE POLECAM! mam juz gdzies te pieniadze, gdy napisalem do nich ze w takim razie chce zamknac konto kazali mi wyslac rachunek za media i zdjecie paszportu, parodia...
do tej pory bylo wszystko ok, a gram juz dobrych kilka miesiecy. Ci co graja na tym buku i mysla ze ich to nie dotyczy sa w bledzie. poczekajcie troche albo wygrajcie troche wiecej a zrobia to samo predzej czy pozniej
ps. nie bralem od nich zadnych bonusow, nie robilem multi kont
 
D 0

dutra

Gość
1xbet
dzisiaj sie przekonalem na wlasnej skorze ze to jest scam, blokuja mi wyplate, tragedia jakas, czlowiek tylko traci nerwy, ostatni raz z takimi wynalazkami. NIE POLECAM! mam juz gdzies te pieniadze, gdy napisalem do nich ze w takim razie chce zamknac konto kazali mi wyslac rachunek za media i zdjecie paszportu, parodia...

do tej pory bylo wszystko ok, a gram juz dobrych kilka miesiecy. Ci co graja na tym buku i mysla ze ich to nie dotyczy sa w bledzie. poczekajcie troche albo wygrajcie troche wiecej a zrobia to samo predzej czy pozniej

ps. nie bralem od nich zadnych bonusow, nie robilem multi kont
Pierdolisz jak potluczony, pozdrawiam.
 
mag-60025 26

mag-60025

Użytkownik
1xbet
dzisiaj sie przekonalem na wlasnej skorze ze to jest scam, blokuja mi wyplate, tragedia jakas, czlowiek tylko traci nerwy, ostatni raz z takimi wynalazkami. NIE POLECAM! mam juz gdzies te pieniadze, gdy napisalem do nich ze w takim razie chce zamknac konto kazali mi wyslac rachunek za media i zdjecie paszportu, parodia...
do tej pory bylo wszystko ok, a gram juz dobrych kilka miesiecy. Ci co graja na tym buku i mysla ze ich to nie dotyczy sa w bledzie. poczekajcie troche albo wygrajcie troche wiecej a zrobia to samo predzej czy pozniej
ps. nie bralem od nich zadnych bonusow, nie robilem multi kont
Ja akurat mam z nimi dobre doświadczenia , jedyne co to czasem dają dziwnie małe limity ale z tym już też sobie poradziłem .A jeżeli chodzi o wypłaty to po pierwszej wpłacie tych 400 zł , odrzuciłem bonus bo nie gram praktycznie wcale tasiemek ani ako ,i po weryfikacji wypłaciłem 2900 ,żadnych rachunków ani tym podobnych nie przesyłałem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom