>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
I tak Taro nie ryzykując ANI PRZEZ MOMENT wygrywa seta. Czysta przebijanka
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Muller
5.5
BET365
Drobnymi. Muller wciąż wygląda lepiej, a nie może cały czas popełniać prostych błędów

 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobry wieczór
Ja mogę polecić san dog zw meczu 1 mecz finałowy i Regine zw meczu też 1 mecz finałowy
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Stefan nie denerwój się napij się bo weekend jest ????

Pozdrawiam i Stefan ma racje nikt nie musi grać co kto podaje ,grajcie swoje typki anie marudzcie :]
 
psychol32 479,7K

psychol32

Użytkownik
Dla mnie to możecie grać na co chcecie tylko podejmujcie odpowiedzialne decyzję i nie płaczcie potem że coś nie wchodzi bo Zenek połamał wacka mimo że przegrywał 0:40
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Znowu ta zrzęda...

To nie płacz tyle i załóż swój temat i pokaż nam jak to się robi. Użyjesz odpowiedniego stawkowania, argumentów i całe forum będzie śledzić twoje typy. Tu się podaje typy, a nie marudzi, nie musisz grać wszystkiego i akurat w tym dziale nie znasz stawki. Przestań zrzędzić, bo teraz kolega napisał 12 kurs był nie musisz grać za swój max. nawet stawkę, możesz grać za 1/100 stawki a mocne typy które uważasz za pewne graj jak uważasz i jak ci podpowiada doświadzenie. To twoje decyzje... Wykładowcą w szkole hazardzistów nie zostaniesz.
Dobrze prawisz. Tez zauważyłem ze ten gość to &#39;NAJWIĘKSZY&#39; znawca bukmacherki. Zero swoich typów a do wszystkich się dopierd... Wykupił konto premium na redtube i myśli ze jest gwiazda;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom