>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Teraz tak myślę,że w tym pierwszym meczu,może być problem z overkiem,trzeba było iść over 3,5 bramki w Boliwii.
Siądzie jeszcze w pierwszej połowie :V
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja mam 2 mecze z Columbi na overki 1,5 America de Cali i Pasto ???? ,moz estzrelą 2 gole spokojnie trzymam kciuki ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
na jutro juz !! beach soccer 1/4 finalu
Brazylia vs Portugalia
Zgadzam sie z opinia kolegow wyzej . Brazylia ten mecz MUSI wygrac ! Prezentują sie na mistrzostwach bardzo dobrze .Widac , ze maja zgrany zespol i poprawili defensywę.Zdarzaja sie im momenty dekoncetracji , ale szybko wracaja na wlasciwe tory. Portugalia to nie ten sam zespol co dwa lata temu . Gwaizdy sie zestarzaly , brak im pomyslu , zaciecia:
Brazylia wygra kurs 1,44
Brazylia -1,5 kurs 1,73
Portugalia under 4,5 goli kurs 1,51
Brazylia over 1,5 goli w 1 tercji kurs 1,73
#########
Paragwaj vs Tahiti
Faworytem jest Tahiti, ale Paragwaj moze w tym meczu napsuc krwi Tahitanczykom. Po pierwszym przegranym meczu z ZEA zagrali bardzo dobre spotkanie z Portugalią w zasadzie nie pozwalajac na nic Portugalczykom . Paragwaj jest to solidny zespol , ktory nie przestraszy sie w tym meczu bardziej utytulowanego rywala . Paragwaj ma niezla ofensywe , a Tahitanczykom zdarzaja sie bledy w obronie i chwile dekoncentracji:
Paragwaj +2,5 kurs 1,37
Paragwaj over 3,5 goli kurs 1,6
######
Senegal vs Wlochy
Bardzo ciekawy pojedynek. Zmierzy sie mistrz Afryki z groznymi Wlochami . Faworytem bukmacherow są Wlosi , ale Senegal bedzie walczyl w tym meczu i strzeli kilka bramek. Senegal ma silnych , wysokich zawodnikow i gra bardzo ofensywnie . Wlosie rowniez graja ofensywnie i traca sporo bramek.
over 7,5 kurs 1,38 / over 8,5 kurs 1,66
Senegal over 2,5 kurs 1,4 / Senegal over 3,5 kurs 1,77
Senegal +3,5 kurs 1,41
Senegal over 0,5 goli w 1 tercji kurs 1,41
######
Szwajcaria vs Iran
Obie druzyny maja podobne szanse na awans . Nie prezentuja na tych mistrzostwach jakiejs szegolnej formy . Moim zdaniem obie druzyny bedą graly uwaznie w defensywie w 1 tercji . Beda uwazaly , zeby niepotrzebnie nie faulowac blisko bramki itp.
under 3,5 goli w 1 tercji kurs 1,43
 
5567 719

5567

Użytkownik
Obczajcie co mam od wczoraj farta.

W meczu Juve 10 roznych (pograne over 9,5, nabili w doliczonym), Utah under 94,5 (skonczyli na 94), w meczu Bostonu po 4 kwartach 228 pkt i uratowala dogrywka, no i w meczu Rangersow pograne over 4,5 i skonczone na 5. Strach grac dalej :grin:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Gram czasami overki w Amer. Polud. ale Kolumbia nie jest mocno overova.
Boliwia,Chile....tu celuj.
Dziękuje Bardzo za podpowiedź ale już trudno Pograłem po 1,5 zobaczymy co będzie ,dziękuje będe korzystał Usa toronto nie dawałem nie pasowało mi ten meczyk coś ,tam nieraz dużo pada goli jak i mało
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Obczajcie co mam od wczoraj farta.



W meczu Juve 10 roznych (pograne over 9,5, nabili w doliczonym), Utah under 94,5 (skonczyli na 94), w meczu Bostonu po 4 kwartach 228 pkt i uratowala dogrywka, no i w meczu Rangersow pograne over 4,5 i skonczone na 5. Strach grac dalej :grin:
To miałes farta tak trzymaj to jest najważniejsze w życiu mieć szczeście:]
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Coś czuję, że Ibaka zadba dzisiaj o under ;) 103,5 u Raptors
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tak szybko to się nie spodziewałem :]
✅✅
Mówiłem z ewejdzie a mi Kruger odwalił w tb ???? miał wygrac i 3 set kurde oby wygrał bo będzie krucho
Gratulacje Tomek :]:cool:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Kruger odwalił na całej lini dziękuje a tak dobrze grał przez 2 sety ????
Niestety ⛔ jeden typ nie weszedł ????
Live vaterpoolo
Canada W - Australia W 3rd quarter 2T Individual Total Over(2.5) 1.31
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom