>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Większość z nas która tutaj siedzi ogląda tenisa. A ktoś z Was gra rozrywkowo? Ja np. rzadko kiedy oglądam, ale ostatnio zacząłem 1 raz w życiu zagrać i mnie wciągnęło trochę... ;)
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Większość z nas która tutaj siedzi ogląda tenisa. A ktoś z Was gra rozrywkowo? Ja np. rzadko kiedy oglądam, ale ostatnio zacząłem 1 raz w życiu zagrać i mnie wciągnęło trochę... ;)
Ja w liceum wygralem 1 turniej :cool: 10 lat temu w samo lato zmienialem 3x naciąg, bo asy ladnie wchodzily hehehe teraz gram rekreacyjnie na asfalcie, uwielbiam ziemnego i stolowego rowniez ;)
A tutaj szczerze polecam na za 5 minut
https://forum.bukmacherskie.com/f15/football-angielski-i-nie-tylko-141793-5.html#post6399932
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Większość z nas która tutaj siedzi ogląda tenisa. A ktoś z Was gra rozrywkowo? Ja np. rzadko kiedy oglądam, ale ostatnio zacząłem 1 raz w życiu zagrać i mnie wciągnęło trochę... ;)
się wkręcisz i zaczniesz grać turnieje to dawaj cynka jak będziesz handlował ???? ;)
 
W 181

wyar

Użytkownik
Większość z nas która tutaj siedzi ogląda tenisa. A ktoś z Was gra rozrywkowo? Ja np. rzadko kiedy oglądam, ale ostatnio zacząłem 1 raz w życiu zagrać i mnie wciągnęło trochę... ;)
Gramy gramy,ja z zonka w soboty zawsze z rana 1,5-2 godzinki,stad jak slysze o zawodowcach &quot;ale on/ona jest cienki/cienka&quot; to mi sie smiac chce :grin:
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Większość z nas która tutaj siedzi ogląda tenisa. A ktoś z Was gra rozrywkowo? Ja np. rzadko kiedy oglądam, ale ostatnio zacząłem 1 raz w życiu zagrać i mnie wciągnęło trochę... ;)
ja jestem trenerem i chwilowo nieaktywnym graczem turniejowo bo urodzila mi sie corka 10 msc ma...ale wroce niedlugo bo zabawa przednia..:) polecam w razie pytan pomoge
 
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Ja tak 5 minut próbowałem grać over punktowy w siatkówce, bo co chwilę zmieniała się jego wartość. Taka ich dziwna strategia, zamiast zmienić kurs, lepiej zmienić cały zakład
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom