>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [59]

Status
Zamknięty.
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Pany, pisałem w temacie ale w sumie tutaj chyba szybciej ktos &quot;MONDRY&quot; udzieli mi odpowiedzi...
Otóż załozylem wczoraj wieczorem konto na unibecie, jeszcze go nie weryfikujac.
Rano dokonałem wpłaty poprzez opcje &#39;przelewy 24&#39; zebym mógl sobie pyknac poranne sesje snookera. Ku mojemu zdziwieniu pieniadze nie pojawiły sie na koncie. Juz blisko 15, z banku kase sciagnelo, a na uni jej nie ma. Czy te depozyty &#39;przelewy24&#39; pojawiaja sie od razu na koncie, czy po jakims czasie jak normalny przelew?
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Pany, pisałem w temacie ale w sumie tutaj chyba szybciej ktos &quot;MONDRY&quot; udzieli mi odpowiedzi...
Otóż załozylem wczoraj wieczorem konto na unibecie, jeszcze go nie weryfikujac.
Rano dokonałem wpłaty poprzez opcje &#39;przelewy 24&#39; zebym mógl sobie pyknac poranne sesje snookera. Ku mojemu zdziwieniu pieniadze nie pojawiły sie na koncie. Juz blisko 15, z banku kase sciagnelo, a na uni jej nie ma. Czy te depozyty &#39;przelewy24&#39; pojawiaja sie od razu na koncie, czy po jakims czasie jak normalny przelew?
Dzwoń do nich, albo przez stronę napisz reklamację przelewy24.pl i po jakimś czasie będzie kasa.

Jaki bank?
 
arass1 205,4K

arass1

Użytkownik
Pany, pisałem w temacie ale w sumie tutaj chyba szybciej ktos &quot;MONDRY&quot; udzieli mi odpowiedzi...
Otóż załozylem wczoraj wieczorem konto na unibecie, jeszcze go nie weryfikujac.
Rano dokonałem wpłaty poprzez opcje &#39;przelewy 24&#39; zebym mógl sobie pyknac poranne sesje snookera. Ku mojemu zdziwieniu pieniadze nie pojawiły sie na koncie. Juz blisko 15, z banku kase sciagnelo, a na uni jej nie ma. Czy te depozyty &#39;przelewy24&#39; pojawiaja sie od razu na koncie, czy po jakims czasie jak normalny przelew?
Po złożeniu reklamacji na ich stronie powinieneś w krótkim czasie otrzymać pieniądze.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
To poczekasz trochę ;) Ale i tak napisz do nich.

Jak płacisz przez iPKO to czekaj chwilę aż Przelewy dadzą ci możliwość zapłacenia jak przez zakupy na necie, a nie jak normalny przelew, bo zawsze jak wysyłałem przelew to czekałem kilka godzin (ostatnio, ale to był piątek czekałem od 17 do 23 na kasę). Pewnie za niedługo będzie ale wypełnij tam z potwierdzeniem przelewu http://www.przelewy24.pl/kontakt/reklamacja
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
To poczekasz trochę ;) Ale i tak napisz do nich.
Jak płacisz przez iPKO to czekaj chwilę aż Przelewy dadzą ci możliwość zapłacenia jak przez zakupy na necie, a nie jak normalny przelew, bo zawsze jak wysyłałem przelew to czekałem kilka godzin (ostatnio, ale to był piątek czekałem od 17 do 23 na kasę). Pewnie za niedługo będzie ale wypełnij tam z potwierdzeniem przelewu http://www.przelewy24.pl/kontakt/reklamacja
Ok, dzięki kolego !
Napisałem i czekam na odzew.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Jak ja lubię stawiać overy gemowe z myślą, że underdog powalczy, a potem się okazuje, że gromi faworyta i nie wchodzi ???? (Haase)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom