>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Pytanie chce zagrać na STS Johnsona +3.5 gema po 1.80 za 250 zł i wyskakuje komunikat nie spełniono warunku max wkladu. TZN iż mają taki mały limit ? ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak zrobić cash out w unibet?
Gdzie to znaleźć mam under 0.5 kartki City grane po 2.90 a obecnie 1.40... chciałbym zamknąć ale nie bardzo widzę gdzie?
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Jak zrobić cash out w unibet?
Gdzie to znaleźć mam under 0.5 kartki City grane po 2.90 a obecnie 1.40... chciałbym zamknąć ale nie bardzo widzę gdzie?
Zakładka My open bets? Albo jeśli zakład jest widoczny jeszcze na liście zdarzeń do postawienia to tam powinien też być cach out.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Zakładka My open bets? Albo jeśli zakład jest widoczny jeszcze na liście zdarzeń do postawienia to tam powinien też być cach out.
Wchodze i nie ma nic. Chyba,ze mi coś nawala przeglądarka bo mogę wejść w historię zakładów zobaczyć wszystko po ile postawione ale cash outa nie ma. Wchodzę jak mówiłeś i opcji nie ma. Fakt faktem,ze muli mi stronę bo pewnie nasrane wirusów.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Busto Arsizio - Dynamo Kazan ???? . W tie-break&#39;u 4:0, myślę, nawet przed Świętami nie idzie, nagle 8:11 - mówię, no w końcu ???? . Nagle 12:12 zaś nerwówka i 12:15 i rach ciach ciach, chociaż tyle ???? .
Różnie z tym Unibetem, ja czasami jak mam pograne AKO, to nie mogę robić cash out&#39;u ???? .
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Witam, czy ktoś może wie w jakim rozszerzeniu zależy wysłać dokumenty weryfikujące konto w STS?

sorry za offtopa
Najłatwiej jest wykonać zdjęcie za pomocą telefonu komórkowego czy aparatu fotograficznego. Można również skorzystać ze skanera i zapisać plik w formacie PDF bądź JPG. Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 1 MB. Podczas wykonywania tej czynności należy zwrócić uwagę, aby dane na skanie dowodu były przejrzyste i czytelne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ryczy 10,2K

ryczy

Użytkownik
Wchodze i nie ma nic. Chyba,ze mi coś nawala przeglądarka bo mogę wejść w historię zakładów zobaczyć wszystko po ile postawione ale cash outa nie ma. Wchodzę jak mówiłeś i opcji nie ma. Fakt faktem,ze muli mi stronę bo pewnie nasrane wirusów.
cash out jest niby tylko dostępny na mecze zagrane live z tego co kojarzę ?
 
5567 719

5567

Użytkownik
Co ja tu czytam... &quot;Zawodowcy&quot; grający w STS ???? Panowie, proszę nie mylić gówna z czekoladą :spokodfhgfh:
Ktoś oglądał i liczył korki w meczu City? 11 czy 12 było?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom