>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Ale nie w momencie gdy walcza o mistrza, mogli ewentualnie zrobic 2/2, do tego bts w 2 polowach
Walka o mistrza w Ekstraklasie XDDD, ciężko inaczej mi to skomentować. Wiadomo, mogę się mylić ale ja tam wbijam elegancko w Zagłębie/Remis
@2.90

To jest najlepsza liga na świecie, tego nikt nie zrozumie.
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
QPR się obudziło pod koniec 1 połowy.
Wygrało 4 ostatnie spotkania u siebie.
Czyżby pokonali Brighton?
Kurs zacny 4,56
 
qlimaxerr 245

qlimaxerr

Użytkownik
Walka o mistrza w Ekstraklasie XDDD, ciężko inaczej mi to skomentować. Wiadomo, mogę się mylić ale ja tam wbijam elegancko w Zagłębie/Remis
@2.90
To jest najlepsza liga na świecie, tego nikt nie zrozumie.
Futbol teraz to jedna wielka ustawka zobacz minuty goli dzisiaj we Francji, Hiszpanii, Polsce, dla mnie BTS taki w 10 min to nie przypadek
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Futbol teraz to jedna wielka ustawka zobacz minuty goli dzisiaj we Francji, Hiszpani, Polsce, dla mnie BTS taki w 10 min to nie przypadek
Wystarczy spojrzeć na wczorajszy mecz Roda - Zwolle.
8.04.2016 - 1:0 Roda do przerwy 1-3 Zwolle cały mecz
6.04.2017 - 1:0 Zwolle do przerwy 1-2 Roda cały mecz, w tym bramka w 90 minucie. Przypadek? : D już wiele meczów na ten sposób ogarnąłem, nie wierzę że nie ma ustawek i każdą wygraną do przerwy jakiegokolwiek zespołu analizuję czy nie miał w przeszłości łamaków. Dobry hajs za tym idzie
 
qlimaxerr 245

qlimaxerr

Użytkownik
Wystarczy spojrzeć na wczorajszy mecz Roda - Zwolle.
8.04.2016 - 1:0 Roda do przerwy 1-3 Zwolle cały mecz
6.04.2017 - 1:0 Zwolle do przerwy 1-2 Roda cały mecz, w tym bramka w 90 minucie. Przypadek? : D już wiele meczów na ten sposób ogarnąłem, nie wierzę że nie ma ustawek i każdą wygraną do przerwy jakiegokolwiek zespołu analizuję czy nie miał w przeszłości łamaków. Dobry hajs za tym idzie
tez to ogarniam, ale potrafia sobie zespoly odplacac, a nie robic to w jedna strone caly czas ????
e. do tego lamaki w 1 lub w 2 polowie tez sa super czeste, wiec poprzednie mecze tak duzo nie znacza
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
tez to ogarniam, ale potrafia sobie zespoly odplacac, a nie robic to w jedna strone caly czas ????
Na jutro G.A. Eagles - Heracles, też mi śmierdzi ten mecz łamaczkiem. Pogram w dwie strony po 100. Data też pasuje, zobaczymy czy będzie jak wczorajsza Roda. : D
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Pilzno @2,50
Lider powinien pokonać drużynę z dołu tabeli
Teoretycznie tak powinno być. W praktyce wygląda to w taki sposób, że nawet karny był mocno naciągany. Słabo grają nie ma co się czarować, chociaż w porównaniu do @1,6 pre można coś spróbować
W porę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom