>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Wg. mnie przesada i dobrze to jest opisane w dziale. Miami to dalej dosyć przeciętna drużyna, która powinna z kretesem przegrać w 1 rundzie PO. Dodatkowo ostatnio w przeciętnej formie. Nawet bez tej trójki nie są wg. mnie tak dużym faworytem. Nawet jakby grali u siebie z Nets czy 76ers nie byliby takim faworytem a nie sądzę, by bez tych graczy Cavs byli słabsi od tych ekip.
już wczoraj co niektórzy mogli się popisać i pograć dłużej w 4 Q i jak było każdy wie. Kompletnie mamy inne spojrzenie na to spotkanie i dobrze. Ja tam obstaje przy swoim i liczę na blow out. 4 z 5 ostatnich spotkań w AAA przegrali choć były szanse część z nich wygrać. Gdzieś to szalenie motywuje i przeciwko CAVS zagrają wg mnie jak oszalali. H2h niby z dupy na tym etapie RSu ale 4 ostatnie mecze to blow outy Żarów . Dodatkowo front court Miami ma ogromną przewagę dziś a Dragić to jednak klasa.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
już wczoraj co niektórzy mogli się popisać i pograć dłużej w 4 Q i jak było każdy wie. Kompletnie mamy inne spojrzenie na to spotkanie i dobrze. Ja tam obstaje przy swoim i liczę na blow out. 4 z 5 ostatnich spotkań w AAA przegrali choć były szanse część z nich wygrać. Gdzieś to szalenie motywuje i przeciwko CAVS zagrają wg mnie jak oszalali. H2h niby z dupy na tym etapie RSu ale 4 ostatnie mecze to blow outy Żarów . Dodatkowo front court Miami ma ogromną przewagę dziś a Dragić to jednak klasa.
Ja tutaj bardziej gram przeciwko trendowi i ilości pieniędzy po stronie Miami, która wywindowała linię wg. mnie mimo wszystko za wysoko.

Druga sprawa to to co mówisz. Na pewno tutaj na pozycjach 4 i 5 będzie spora przewaga Miami, tylko że to samo Miami jeszcze nie dawno przegrywało mecz za meczem. Cleveland ma szeroką ławkę i nie siedzą tam gracze słabi więc jeżeli dostaną więcej minut nikt nie powiedział, że są tutaj skazani na porażkę. Dla mnie to jednak przesada o 2-3 punkty z ta linia.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Ja tutaj bardziej gram przeciwko trendowi i ilości pieniędzy po stronie Miami, która wywindowała linię wg. mnie mimo wszystko za wysoko.

Druga sprawa to to co mówisz. Na pewno tutaj na pozycjach 4 i 5 będzie spora przewaga Miami, tylko że to samo Miami jeszcze nie dawno przegrywało mecz za meczem. Cleveland ma szeroką ławkę i nie siedzą tam gracze słabi więc jeżeli dostaną więcej minut nikt nie powiedział, że są tutaj skazani na porażkę. Dla mnie to jednak przesada o 2-3 punkty z ta linia.
No a może właśnie taka jest motywacja vegas . Wczoraj przegrali - aaa zmotywują się, linia wysoko warto niby pograć i Miami eee kiepskie.

Dla mnie Cavs to jednak bardzo słaba ławka. Nie wiem kim oni dziś mają rzucić te 100 pkt . Frye? Shumpert, Smith J.R. (wczoraj 34 min - sporo 3/10 z gry), Jefferson , DWill - dla mnie będzie szalenie ciężko te klocki poskładać.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Szymon, Cavs w tym momencie dostaje baty od Miami,nawet z wielką trójką i szkoda,że nie grają dziś, bo kurs był fajny,a baty pewne.
Przecież ławka to tam porażka jest.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Założyłem, chcę zagrać, zaznaczam bonus, a tam że stan konta nie zezwala na zawarcie zakładu. ????
e: No zaznaczam i dalej nie chcą puścić, chyba rano na trzeźwo to ogarnę. :p
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Akurat nie oglądam Cleveland z Miami ale widzę, że po pierwszej kwarcie 37:24. Oj w Miami robi się ciepło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Mam ten sam tripel plus:
Bulls -7,5 ✅ (prawie 40 punktów przewagi na 5 minut do końca)
Indiana -8 ✅
Cavs +11,5 ✅
Rockets +7
Jezcze nie wiem czy nie dołożyć Hornets na plusowym bo trendy i staty mocno są za tym aczkolwiek absencja Walkera może być tutaj decydująca...
Ten tripel to Bulls+Indiana+Boston czyli ✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom