>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
w singlu Rockets,

+ ako

Pacers+Bulls+Boston 1.70
Mam ten sam tripel plus:

Bulls -7,5
Indiana -8
Cabs +11,5
Rockets +7

Jezcze nie wiem czy nie dołożyć Hornets na plusowym bo trendy i staty mocno są za tym aczkolwiek absencja Walkera może być tutaj decydująca...
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
jest 9 spotkań dzisiaj w NBA i gram same dogi ????
końcówka sezonu, wszystkie wyniki dozwolone ;)
zobaczymy co z tego wyjdzie, single i systemiki.
Powodzenia!!!
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Mam ten sam tripel plus:

Bulls -7,5
Indiana -8
Cabs +11,5
Rockets +7

Jezcze nie wiem czy nie dołożyć Hornets na plusowym bo trendy i staty mocno są za tym aczkolwiek absencja Walkera może być tutaj decydująca...
Cavs+11.5 ? no way. Bez Irvinga, Jamesa i Love;a także pewnie Thompsona zostaną rozstrzelani w pył . Miami jakie jest ale we własnej hali solidnie zza łuku. Ja idę w pewny blow out Heat
Heat -11 pkt
1.86 Marathonbet
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Cavs+11.5 ? no way. Bez Irvinga, Jamesa i Love;a także pewnie Thompsona zostaną rozstrzelani w pył . Miami jakie jest ale we własnej hali solidnie zza łuku. Ja idę w pewny blow out Heat
Heat -11 pkt
1.86 Marathonbet
Wg. mnie przesada i dobrze to jest opisane w dziale. Miami to dalej dosyć przeciętna drużyna, która powinna z kretesem przegrać w 1 rundzie PO. Dodatkowo ostatnio w przeciętnej formie. Nawet bez tej trójki nie są wg. mnie tak dużym faworytem. Nawet jakby grali u siebie z Nets czy 76ers nie byliby takim faworytem a nie sądzę, by bez tych graczy Cavs byli słabsi od tych ekip.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom