>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
nie znam sie na ufc, mowie to z przebiegu walki. Kursy byly rowne, wiec myslalem ze bedzie zaciety pojedynek
Nie mam pojecia dlaczego kursy były wyrównane ale Błachowicz to jedna z najwiekszych miernot w UFC. Gdyby nie to że w tym roku bedzie jeszcze gala w Gdańsku to pewnie już dawno wyleciałby na zbity pysk.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
krotkie pytanie, moze ktos zna odpowiedz. Jesli mamy Europejski handicap -3. kursy sa: 1.2(home), 15(remis), 2.5(gospodarz). Remis jest jesli handicap jest remisem, czy sam wynik? Np 48:45...48-3 = 45...a wiec jest rozliczone jako przegrane lub zwrot czy jako 15? Jak to sie ma przy wyniku 45:45?. Mowa tutaj o koszykowce ale EH pewnie tak samo dziala w kazdej dziedzinie. Z gory dzieki za odpowiedz.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Mi się zdaje jak 3 wygrają to zwrot inna opcja przegrana ,tak chyba że się myle .przeważnie gram hokeje z handi -1 jak wygrywają 1 to zwrot a każdy inny wynik przegrana
Pozdrawiam chyba że wygrają 2 to mam wygrane
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
krotkie pytanie, moze ktos zna odpowiedz. Jesli mamy Europejski handicap -3. kursy sa: 1.2(home), 15(remis), 2.5(gospodarz). Remis jest jesli handicap jest remisem, czy sam wynik? Np 48:45...48-3 = 45...a wiec jest rozliczone jako przegrane lub zwrot czy jako 15? Jak to sie ma przy wyniku 45:45?. Mowa tutaj o koszykowce. Z gory dzieki za odpowiedz.
-3 oznacza że jednej z drużyn odejmowane są 3 punkty. Jeżeli było 45:45 to wygrywa drużyna bez ujemnych punktów. Czyli kurs 15 jest na wynik 48:45
 
ferdzio1 59,7K

ferdzio1

Użytkownik
krotkie pytanie, moze ktos zna odpowiedz. Jesli mamy Europejski handicap -3. kursy sa: 1.2(home), 15(remis), 2.5(gospodarz). Remis jest jesli handicap jest remisem, czy sam wynik? Np 48:45...48-3 = 45...a wiec jest rozliczone jako przegrane lub zwrot czy jako 15? Jak to sie ma przy wyniku 45:45?. Mowa tutaj o koszykowce. Z gory dzieki za odpowiedz.
Europejski handicup -3 przy wyniku 48-45 daje remis z @ 15
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
To ja źle podpowiedziałem na kosza Sorka
Panowie tasmy mi nie wchodzą 1 błąd zawsze mam ,pora grać single ,kurde piłka ładnie siadła z ako ponad 2 a hokej 1 mecz odwali ????
Trudno teraz gram same single jedynie z piłki na gole można zrobić taśme z 1,5 co wy nato dobry pomysł czy robić ako z piłki 1.50 .Bo niemam pomysłu na Koszu przegrałem pewniku kurde 1.05 to jest parodja co sie dzieje z koszem :-:);/:
Hokej wyciągną z 2-3 na 4-3 ale farcika mam
Dziękuje nerwy są straszne na tasmach
Ciekawe czy Chiny pojadą Turków mam -1 nie chciałem grac -3 1.66 a -2 1.55 wolałem dac minimalną linie
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Chiny 1-0
no tak czułem 1 hokej nawalił zw meczu mam a oni przegrywają cieżko wyczuć play offy
Medice tigers polecam o 3:30 kurs koło 1.70 umnie w temacie jest ten hokej Canada Whl
Nigdy więcej taśm z hokeja tylko single !!!!!!
Bo szkoda kasy tracić nawet 100zł na tasmy jak można singielka walnac za tysiaczka i wejdzie
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Medica 2-0 ładnie zaczeli
3-2 ale kelova 0-0 1 tercja oby wygrali normalnie i będzie git
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Chyba pokocham Fortunę za granie LIVE, takich opóźnień w stosunku do wyniku dawno już nigdzie nie widziałem.
Wczoraj Porto rzuciło bramkę na 24:25 kurs na nich złapałem 4,50 mimo że na STS było już 2,30
Dzisiaj tego Ivashke z Melzerem, kiedy w 10 gemie Melzer serwował i prowadził Ivashka 15:0 było 1,78, a za chwile już 15:15 i nadal udało mi się za 1,78 postawić
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom