>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
A no i zamiast odpowiedzieć normalnie na pytanie to bedziesz fifarafa? Pochwal się co słyszałeś bo takie gadki to możesz sobie darować
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Swoją drogą co ta moderka ode mnie chce? Co mi próbujecie udowodnić? Wcześniej jeden próbował mnie uczyć typować hokej i chwalił się, że obejrzał więcej meczów w tv po czym się oczywiście skompromitował. Teraz Ty. Serio padają tu często gorsze typy. Zbanujcie będziecie mieli spokój ????
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Swoją drogą co ta moderka ode mnie chce? Co mi próbujecie udowodnić? Wcześniej jeden próbował mnie uczyć typować hokej i chwalił się, że obejrzał więcej meczów w tv po czym się oczywiście skompromitował. Teraz Ty. Serio padają tu często gorsze typy. Zbanujcie będziecie mieli spokój ????
Weź wyluzuj, zapytałem normalnie dlaczego grasz ten i ten typ, potem sie chwalisz o jakichś doniesieniach żeby na końcu jak baba strzelać jakieś fochy i odwracać kota ogonem. Żałosne
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Swoją drogą co ta moderka ode mnie chce? Co mi próbujecie udowodnić? Wcześniej jeden próbował mnie uczyć typować hokej i chwalił się, że obejrzał więcej meczów w tv po czym się oczywiście skompromitował. Teraz Ty. Serio padają tu często gorsze typy. Zbanujcie będziecie mieli spokój ????
Nie spinaj się. Po prostu kolega normalnie poprosił o więcej szczegółów na temat informacji którą rzekomo posiadasz. Jak już wyjeżdżasz z takim typem i masz ku temu przesłanki, to podziel się z innymi. Po to jest ten temat.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Nie sprowokujesz mnie , miłego wieczoru ;&gt;
Jedyne co chce to usłyszeć jakąś argumentację za bezsensownym(z mojej perspektywy) typem. Nie zdobyłeś się nawet na jedno zdanie a jedyne co serwujesz to śmieszki na poziomie gimnazjum.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Po pierwszych dwudziestu minutach Arsenal wygląda o wiele lepiej jakby nie było tego &quot;dołka&quot; więc jak graliście WHU to radzę zastanowić się nad kontrą.
mam nadzieje ze ktos skorzystał
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom