>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie, coś ze skoków proponujecie? o 9:00 blokują zakłady ;) Kilka ciekawych par, ale nie oglądałem wczoraj i nie wiem co by tu zaatakować by się lepiej oglądało ;)
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Panowie, coś ze skoków proponujecie? o 9:00 blokują zakłady ;) Kilka ciekawych par, ale nie oglądałem wczoraj i nie wiem co by tu zaatakować by się lepiej oglądało ;)
Stocha ze wygra Kule :grin::grin:
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Brisbane - Melbourne bts do HT @4,25 - ostrożnie ze stawką ????
Myślę, że chłopaki podtrzymają tradycję i postrzelają. Szczególnie, że kilku zmienników będzie grało od początku i będą się chcieli pokazać. ????
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Brisbane - Melbourne bts do HT @4,25 - ostrożnie ze stawką ????
Myślę, że chłopaki podtrzymają tradycję i postrzelają. Szczególnie, że kilku zmienników będzie grało od początku i będą się chcieli pokazać. ????
⛔ 3 celne strzały :grin:komentarz do 1 połowy: walczylim, walczylim i się zesralim :grin:
 
slomiany400 39,4K

slomiany400

Użytkownik
Ważne pytanie, który &quot;naziemny&quot; buk liczy dogrywkę w koszykówce do overu/underu, bo milenium właśnie pozbawiło mnie tysiaka ***************
jak to wygląda w iforbet?
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Info z Twittera z profilu Holenderskiej Piłki.

Patrick Kluivert będąc trenerem Twente w okresie listopad 2011 - maj 2012 stawiał przez osoby trzecie pieniądze w każdym meczu na swoją drużynę. Łącznie postawił 2.4 mln euro.



To ciekawe, bo zarzuty ma mieć mniejsze bo stawiał ciągle na swoją drużynę ???? w sumie wierzył w swój team i zawodników to stawiał na swoich. Zawsze to mniej nieetyczne niż stawianie na przeciwników w mojej opinii ????
A trochę też musiał powygrywac bo w tamtym okresie Twente dobrze sobie radzilo w Eredivisie ????

A druga sprawa wyciągnięta: jako drugi trener kadry Holandii grał z chłopakami w pokera, jednak słabo sobie radził i stracił 20 tys euro.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Żałosne te skoki po tych śmiesznych zmianach ;) Norweg dostał strzała w plecy po wybiciu, a odjęli mu 25pkt za wiatr pod narty ;) To jest czysta kpina ???? Za czasów Małysza to było. Wiało 7 metrów na sekundę a chłop szedł w ten wiatr jak dziwka w tany i żaden wiatr mu nic nie robił. Teraz zasady jak i cały świat - pizdusiowate ;) Wygrają jak zwykle Niemcy, chociaż Norwegowie wyglądają najlepiej, ale z sędziami i tymi śmiesznymi ,, obliczeniami &quot; nie wygramy, bo oni mogą podać tam naprawdę co tylko chcą ;) Jestem zniesmaczony jak to widzę.
Niemcy @1,90, pobrałem za 100 żeby lekko zabić ten niesmak.
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Żałosne te skoki po tych śmiesznych zmianach ;) Norweg dostał strzała w plecy po wybiciu, a odjęli mu 25pkt za wiatr pod narty ;) To jest czysta kpina ???? Za czasów Małysza to było. Wiało 7 metrów na sekundę a chłop szedł w ten wiatr jak dziwka w tany i żaden wiatr mu nic nie robił. Teraz zasady jak i cały świat - pizdusiowate ;) Wygrają jak zwykle Niemcy, chociaż Norwegowie wyglądają najlepiej, ale z sędziami i tymi śmiesznymi ,, obliczeniami &quot; nie wygramy, bo oni mogą podać tam naprawdę co tylko chcą ;) Jestem zniesmaczony jak to widzę.
Niemcy @1,90, pobrałem za 100 żeby lekko zabić ten niesmak.
????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom