>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
drexler 570

drexler

Użytkownik
Stefanow wygrał pierwszego frejma ze światową jedynką Selbym. Oglądał ktoś to? Polak tak dobrze się zaprezentował czy Selby wała zrobił?Hehe zaraz 2-0 będzie.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
hej, mam pytanie odnosnie nowej ustawy. nie wiecie czasem czy wyplata kasy ze skrilla kartą w bankomacie bedzie dalej &quot;bezpieczna&quot; ? czy musze wyplacic wszystkie srodki ze skrilla do konca miesiąca ? jesli tak, to czy lepiej to zrobic w bankomacie euronetu czy tak samo bezpiecznie zrobie to w kazdym innym bankomacie innych bankow?

dzieki wielkie za odpowiedz,
pozdrawiam
przeciez Skrill jest legalny po 1 kwietnia !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Selby gra piach póki co ...
Adam wbija to, co musi, ale w końcu się zepnie psychicznie, dlatego zastanawia msie nad -1.5 na selbyego ...
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Turyn u19 1 gol @2,1
Napisałem na czacie do Beta365 o poradę w sprawie wypłaty a teraz do mnie dzwonili ale akurat jadłem, ciekawe czego chcieli.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Turyn u19 1 gol @2,1

Napisałem na czacie do Beta365 o poradę w sprawie wypłaty a teraz do mnie dzwonili ale akurat jadłem, ciekawe czego chcieli.
Ja zawsze do 5h max miałem wyplate na skrillu po zleceniu, a teraz wyplata wisi od 4:55 rano (chciałem do 30 marca wyplacic wszystkie srodki, teraz zleciłem grubsza wyplate, a jakies pozostalosci zostawiłem, którymi pogram do srody)... Do tego zalogowałem się jak wstałem na beta, a tam komunikat, abym uaktualnił swój adres e-mail, bo na ten, który mam podany od początku gry u nich nie doszedł ich mail do mnie. Hehe. Chyba łapią się wszystkiego czego mogą :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom