>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Waszyngton 1.60 nhl o 4 gra Jacolak jak chcesz bierz go ja gram grubo 1,5 Waszki 2 gole wbiją na bank myślę
jak chcesz nie namawiam tylko proponuje a czy zagrasz twoja sprawa
Powodzenia
 
J 65

jacolakk

Użytkownik
Waszyngton 1.60 nhl o 4 gra Jacolak jak chcesz bierz go ja gram grubo 1,5 Waszki 2 gole wbiją na bank myślę
jak chcesz nie namawiam tylko proponuje a czy zagrasz twoja sprawa
Powodzenia
NA WASZYNGTON JEST 1.36 ;/ TROCHE ŚMIERDZĄCY KURSIK ;P
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
1.60 w expie jest a zw meczu 1.33 ja gram overka 1,5 waszki za wszystko 2 gole wbją na bank i będzie ładny zysk
Medica coś mi odwala 0-0 po 1 tercji ,trudno za drobne dałem 200 i 77 za 200 over 5,5 a za 77 over 2,5 jako drużyna
Nie przejmóje się bo Errie dało zarobku 2500 na czysto
Nie wszystko musi mi wejść jak widać
Pozdrawiam i wygrania dużo ja ostatni typek z hokeja dzisiaj i prześpię cały dzień pewnie ???? .Ale regine jutro zagram w nocy czuje ten typek na owerka Erie już 4-0 będzie w play offach i do następnej rundy awansuje
Dużo wygranych życzę i Miłego czwartku ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Jako drużyna waszki over to gram jak rozliczą hokeja bo errie 9-3 wiec stzrelili 3 gole jak planowałem a kurs 1.50 był
I jak myślisz czy dać po 1.60 Waszki czy grac 1,5 ale 1 myśl najlepsza jest Colorado słabe jest wszystko przegrywa kusi mnie over 5,5 kurs2 4,5 1.52 ale niegram tych opcji chce mieć dobrą skuteczność ,ale Medica Odwali trudno nie mam 100% skuteczności muszę troszke oddać bukowi drobne ,wazne ż egrubasy wchodzą
Pozdrawiam Jacka ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Oby siadło tzrymam kciuki narazie siedzi ja myślę z eover 5,5 będzie kurs 2 był ja czekam na 1 gol waszki i jak stzrelą moge isć spać ,a jutro coś wymyślę z hokeja Regina mnie kusi over 2,5 ,Medica 0-0 po 2 tercjach jestem zawiedziony bo to drużyna overowa zawsze była ,ale trudno jest piękny zysk już
Pozdrawiam i trzymam kciuki
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
2-1 waszki jest ????
Moge spać spokojnie dziękuje nawet wejdzie 5,5 po kursie 2 jak pisałem ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Waszyngton 2-1 po 1 Gratulacje Jack i Blind
Powodzenia życzę ide spać bo za dużo emocji miałem ,musze przemyśleć co dzisiaj zagrac grubasa jaki meczyka ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
To szkoda ja tenisa niegram jedynie na zw tylko nie lube grać Handicapów
Powodzenia ATP Miłego czwartku i dużo wygranych ????
Jak coś będzie ciekawego z hokeja dam znać jak wstane myślę że o 19 powinienem być gotowy
 
blind71 141

blind71

Użytkownik
GOOOD ZŁAPAŁEM NADALA PO 2,5 JAK PRZEGRYWAŁ W DRUGIM SECIE ???? DZIĘKI DAJE REP BLIND71
Nadal kocur, a swoją drogą Sock powinien zaczynać każdego seta z ujemnym gemem za ten tępy wyraz twarzy.
Przyznać się kto złapał GSW po @12 jak przegrywali -21 w 1szej połowie? :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom