>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
D 319

defox

Użytkownik
ungur robi wszystko by seta dac to wloch ma w dupie i sie lamie z 30-0 no ale teraz moze byc popis rumuna i rebreak
nie od dzis wiadomo kim jest ungur ????

teraz pieknie pokazal jak chce oddac, set tego randoma pobrany
 
W 74

wielkapala

Użytkownik
podbijam cepecchi @2,62 na set i 6,50 mecz bet365 live
ungur nie chce tego wygrac wlaczcie sobie ;) teraz wywalal bo wloch nie chcial prostych pilek konczyc ????
e; ahahah jaki dropszot ungura leze ! ????
 
W 74

wielkapala

Użytkownik
ale ten wloch slaby ;] ungur robi wszystko co moze a chlop nie potrafi prostych pilek konczyc no ale te kursy na brejka to bajka przeciez...
cepecchi win 22 gem @2,75
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Nie no w Unibet sobie żarty robią, czekałem ponad godzinę na LC, a kiedy wreszcie się doczekałem i zadałem pytanie to Dariusz opuścił sobie czat ???? ????
 
portowiecmks 5,1K

portowiecmks

Użytkownik
Jak tam wyplaty z 365 ? Umnie od niedzieli do dzisiaj dalej nic, ale też sporo osob z ktorymi pisze tez czeka a zalecali nawet przedemna. Pisalem na czacie a oni ze juz 3 dni temu zrealizowali wyplate.. dziwne zazwyczaj kasa byla po 24h a teraz 72 h mija i nic.
 
W 74

wielkapala

Użytkownik
podbijam cepecchi @2,62 na set i 6,50 mecz bet365 live
ungur nie chce tego wygrac wlaczcie sobie ;) teraz wywalal bo wloch nie chcial prostych pilek konczyc ????
e; ahahah jaki dropszot ungura leze ! ????
???? rumun chcial wloch mial wywalone
e; tego nysa tez widze pchaja jak taczki dalej ... wiem ze ciudu slaby ostatnio ale no
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
???? rumun chcial wloch mial wywalone
e; tego nysa tez widze pchaja jak taczki dalej ... wiem ze ciudu slaby ostatnio ale no
jak czytam te Twoje brednie to sie czasami zastanawiam czy piszesz to dla zrzuty czy serio w to wierzysz, jakby chcial oddac to by oddal, lejac po autach albo w siatke, a Ty dalej z tymi swoimi teoriami wyjezdzasz hahaha
e: Pan inwestor xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Jaki ten Chiudinelli jest bez mózg ????
Któryś raz ma BP i 2 serwis Nysa. Idzie do backhandu Chu za każdym razem i przeważnie dostaje asa do środka ????
 
W 74

wielkapala

Użytkownik
jak czytam te Twoje brednie to sie czasami zastanawiam czy piszesz to dla zrzuty czy serio w to wierzysz, jakby chcial oddac to by oddal, lejac po autach albo w siatke, a Ty dalej z tymi swoimi teoriami wyjezdzasz hahaha

e: Pan inwestor xD
z Bogiem. chcial ale czasami jedna osoba to za malo skoro tamten ogor nie mial ochoty grac. widziales ta patelnie z metra w siate ? ja widzialem i gdyby wloch mial checi serwowac to by wygral tego seta ale zlal ten mecz.

duzo widzialem juz w itf czelkach i ogolnie tenisie i nie wmawiaj mi ze ungur to nie jest walkarz.

bez odbioru
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
z Bogiem. chcial ale czasami jedna osoba to za malo skoro tamten ogor nie mial ochoty grac. widziales ta patelnie z metra w siate ? ja widzialem i gdyby wloch mial checi serwowac to by wygral tego seta ale zlal ten mecz.

duzo widzialem juz w itf czelkach i ogolnie tenisie i nie wmawiaj mi ze ungur to nie jest walkarz.

bez odbioru
ale w dalszym ciagu nie rozumiem twojego toku myslenia, skoro jest walkarz i chcialby oddac to by oddal tego seta za wszelka cene (walkarz rozumiem, ze postawil jakies pieniadze przeciwko sobie) bo inaczej nie moge tego pojac, wiec albo chcial bo mial w tym interes albo poprostu nie chcial, no ale ty duzo widziales juz w itfach ja zapewne nie widzialem az tak duzo jak ty w koncu jestem tu dopiero pol roku. DLaczego sie przyczepilem do Twojego posta ano dlatego, ze piszesz jakies swoje domysly a za Toba idzie masa niczego nie swiadomych osob. Masz racje bez odbioru.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Pelno tu dzisiaj off topow wiec nie powstydze sie - ziomek w robocie mowi mi, ze kupil na ebayu cos co wyglada jak router, kosztuje 50£/rok i odbiera kanaly sportowe z calego swiata w HD, slyszal ktos cos lub posiada?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom