>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
panowie ostatnio były wybory w Holandii i frekwencja przekroczyła 80% i wybory były w środku tygodnia a u nas ile by było 20%
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Co będzie z tym całorocznym? Serio już nie będzie można grać? Przyszedł mi email, że 30 marca zamkną wszystkim konta..
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Tylko ciekawe coś byś gadał jakby teraz było PO i wpuściło brudasów od Angeli, bo ona by tego chciała...
jakby nie bylo socjalow to by nie bylo bruadsow. Mieszkam na zachodzie Polski wiec czesto ich widze w Szczecinie, takze masz swoj pis a oni i tak sa.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
co pis robi dla Polski? daje 500 + ? kobiety nie pracuja bo wola rodzic dzieci, a rzadz te 500 zl zabiera wszystkim w Polsce na rozne sposoby, tak jak teraz licza na 12 % z bukmacherki, albo geniala ustawa o wycince drzew, umnie w okolicach sa piekne skwery i sciezki nad jeziorami a teraz ? rzez drzew jest. wprowadzaja ciche podatki podnosza tam gdzie nie widac. o tym sie nie mowi tylko popoaganda bo jest 500 +. juz lepsze bylo PO.
Rzeź drzew ???? HOLOCAUST!
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
No cóż trzeba będzie przerzucić się na naziemnych bukmacherow... Do tej pory jak juz musiałem to grałem w sts, a co myślicie o tym forbecie całym.. Nie zagłębialem się w ich ofertę i nie wiem czy wgl warto tam zakładać konto??
 
N 14

nsc

Użytkownik
To forum się strasznie stoczylo od jakiegoś roku. To, że ludzie tutaj rozważają grę u ziemniaków czy jakichś śmiesznych bukach komercyjnych świadczy o poziomie.
 
slomiany400 36,8K

slomiany400

Użytkownik
To forum się strasznie stoczylo od jakiegoś roku. To, że ludzie tutaj rozważają grę u ziemniaków czy jakichś śmiesznych bukach komercyjnych świadczy o poziomie.
a ciekawe nad czym mają rozważać?
to już pewne, że bez podatku nie pograsz, jak coś wejdzie na rynek to też będziesz tam płacił podatek
lepiej chyba zagrać w tym forbecie, czy gdzieś niż bawić się w vpn, a potem płacz i lament, bo nie chcą wypłacić siana ;)
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
To forum się strasznie stoczylo od jakiegoś roku. To, że ludzie tutaj rozważają grę u ziemniaków czy jakichś śmiesznych bukach komercyjnych świadczy o poziomie.
Kolega widzę grał tylko w niszowych bukmacherach z lokalnych koncernów z Medżugorje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom