>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
domell 454

domell

Użytkownik
Nieraz jak przechodziłem obok sts i wstapilem coś zagrać to zazwyczaj babka sama mi proponowala abym ten kupon puścił za tą samą kwotę tylko rozbił ja na pół i wtedy nie ma tragedii
Wtedy miałbyś dodatkowe 10% podatku (łącznie 22%). Wiem z pewnego źródła, że teraz będzie ciężej o rozbijanie kuponów.
 
wsc 166,6K

wsc

Użytkownik
Witam Panow tak w skrocie bo dostalem meila na poczte z wiadomoscia ze Bet365 od 30 marca nie bedzie dostepny w PL oprocz tego buka jakie jeszcze sa zablokowane na terenie PL?
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Wtedy miałbyś dodatkowe 10% podatku (łącznie 22%). Wiem z pewnego źródła, że teraz będzie ciężej o rozbijanie kuponów.
czemu ? przeciez jak sie chce zagrac za 2 tys zl w ziemniaku to mozna po 500 zl jeden kupon ? czemu tak nie mozna bedzie ???? ??
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Hahahaha :d to ludzie ktorych znasz albo nie maja mozgu, albo to jakies slupy, albo wcale nie wygrywaja tyle ile twierdza. Jestes kozak typer jak masz 10-15% roi, garstka mysle moze sie takim pochwalic, oczywiscie po dluzszym okresie czasu, nie po tygodniu,a np po roku dwoch, idz teraz graj z podatkiem, teraz musisz krecic po 30%... Poza tym, na kazdym kuponie przegrywasz, marza+podatek+zanizone kursy, to strata okolo 20-30 zl na kuponie, przy stawkach nie wiekszych niz 100zl, policz to sobie np. przy 100-200-500 kuponach, straty ida w tysiacach zl, serio cos takiego trzeba tlumaczyc?
To graj z głową aby nie przegrać za dużo. Jak jesteś &quot;kozak typer&quot; to nie musisz grać na betach czy innych obsrancach bo naizemny buk w pełni wystarcza Ci do godnego życia ????
 
domell 454

domell

Użytkownik
czemu ? przeciez jak sie chce zagrac za 2 tys zl w ziemniaku to mozna po 500 zl jeden kupon ? czemu tak nie mozna bedzie ???? ??
Nie wiem czy do tego dojdzie, lecz jeśli tak to gracze regularnie zarabiający będą mieli pod górkę.
Wyobraź sobie że nie będziesz mógł postawić anonimowego kuponu, tylko będziesz musiał posiadać ich karty członkowskie. Wtedy wejdą limity, obniżone kursy dla pewnych osób, brak możliwości rozbicia.
 
wsc 166,6K

wsc

Użytkownik
Bukmacherzy, którzy na dzień dzisiejszy zostają (brak informacji o planowanym wyjściu z polskiego rynku)

1. Expekt
2. Betclic
3. Betathome
4. Unibet
5. Sportingbet
6. Bwin
7. Betsson
8. Betsafe
9. RoyRichie
10. Betolimp
11. 1xbet
12. MarathonBet
13. BetGun
14. Dafabet
15. Lsbet
16. Winmasters
17. sbobet

z tych wszystkich bukmacherow, ktore mają opcje cash-out? najważniejsze pytanie
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
jak ktos nie łapie róznicy pomiedzy prawdziwymi bukami a tymi smiesznymi ziemniakami to albo jest geniuszem i robi yeld po 100% miesiecznie i mu to lata albo jest dzieckiem które gra po pare złotych proste zakłady na topke lig zeby sie lepiej ogladało i sie wypowiada na tematy których nie rozumie , co mi przeszkadza w ziemniakach ? wszystko , to jest trzecia liga bukmacherki , dobrze ze na słowacje mam blizej niz do Krakowa
ciekawe czy u kabanów nie mozna by sie zarejestrowac bo by było jeszcze łatwiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Bukmacherzy, którzy na dzień dzisiejszy zostają (brak informacji o planowanym wyjściu z polskiego rynku)

1. Expekt
2. Betclic
3. Betathome
4. Unibet
5. Sportingbet
6. Bwin
7. Betsson
8. Betsafe
9. RoyRichie
10. Betolimp
11. 1xbet
12. MarathonBet
13. BetGun
14. Dafabet
15. Lsbet
16. Winmasters
17. sbobet

z tych wszystkich bukmacherow, ktore mają opcje cash-out? najważniejsze pytanie
BAH z tego co wiem to na singlach ma
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
To graj z głową aby nie przegrać za dużo. Jak jesteś &quot;kozak typer&quot; to nie musisz grać na betach czy innych obsrancach bo naizemny buk w pełni wystarcza Ci do godnego życia ????
Ok, end of topic z mojej strony, jestes nie reformowalny i chyba masz srednie pojecie o bukmacherce jako takiej samej w sobie :d
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
ale czemu maja byc jakies karty czlonkoskiw w STS? nie bedzie to obowiązkowe . bedzie mozna dalej grac anonimowo w ziemniaku.
 
T 189

teesbor

Użytkownik
To graj z głową aby nie przegrać za dużo. Jak jesteś &quot;kozak typer&quot; to nie musisz grać na betach czy innych obsrancach bo naizemny buk w pełni wystarcza Ci do godnego życia ????
ile zarabiesz miesiecznie? ponad 2 tysiace? jak tak to przesylaj mi co miesiac wszystko ponad 2k bo za 2000 wystarczy Ci do godnego zycia
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
ale czemu maja byc jakies karty czlonkoskiw w STS? nie bedzie to obowiązkowe . bedzie mozna dalej grac anonimowo w ziemniaku.
A czemu od 1 kwietnia nie można grać w bet365?

Skoro coś się zmienia u internetowych to skąd wiesz że nie zmieni się u ziemniaków?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom