>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Bo moga, na tym wlasnie polega Monopol
Monopol to źle słowo w tym wypadku. Ja bym powiedział że nasz Milton Friedman czyli niejaki minister finansów dojdzie do wniosku, że rozbijanie kuponów drenuje kraj z podatków i wprowadzi regulacje. Jak widać są zdolni do wielu rzeczy
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
Ważna wiadomość: Bet365 działa w Polsce tylko do 30 marca. Po tym terminie odchodzą z naszego pięknego kraju. Wypłacać kasę od nich bo potem będą problemy.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
ale czemu maja byc jakies karty czlonkoskiw w STS? nie bedzie to obowiązkowe . bedzie mozna dalej grac anonimowo w ziemniaku.
Żadne karty członkowskie nie są obowiązkowe, to jest tylko po to aby brać udział w tych ich całych konkursach na typera tygodnia miesiąca itp, a druga sprawa jest taka, że żadnych limitów w sts nie ma więc jeśli ktoś dostał owy limit to proszę o screena albo coś bo serio nie spotkałem się z takim czymś a obok mnie jest sts i pytałem ludzi tam grających już kiedyś, bo poruszalscie ten temat. (uprzedzam hejt na mnie, tak ludzie których pytałem wygrywają dosyć sporo)
Pozatym jaki byłby sens limitów jeśli te karty nie sa obowiązkowe.. Przychodzi zwykły Janusz do sts bo miał przypływ gotówki i jest patriotom i stawia 5000zl na Polske w meczu z Dania i nagle babka mu mówi, że ma limit? Śmieszni są Ci którzy mają gowniane pojęcie o naziemnych bukach a piszą na ten temat.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Czytalem o tych kartach czlonkowskich - to ma byc nieobowiakowe i ma pomagac w walce z uzaleznieniem sie graczy hihihi
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Żadne karty członkowskie nie są obowiązkowe, to jest tylko po to aby brać udział w tych ich całych konkursach na typera tygodnia miesiąca itp, a druga sprawa jest taka, że żadnych limitów w sts nie ma więc jeśli ktoś dostał owy limit to proszę o screena albo coś bo serio nie spotkałem się z takim czymś a obok mnie jest sts i pytałem ludzi tam grających już kiedyś, bo poruszalscie ten temat. (uprzedzam hejt na mnie, tak ludzie których pytałem wygrywają dosyć sporo)
Pozatym jaki byłby sens limitów jeśli te karty nie sa obowiązkowe.. Przychodzi zwykły Janusz do sts bo miał przypływ gotówki i jest patriotom i stawia 5000zl na Polske w meczu z Dania i nagle babka mu mówi, że ma limit? Śmieszni są Ci którzy mają gowniane pojęcie o naziemnych bukach a piszą na ten temat.
Patriotą, &#39;om&#39; to zazwyczaj liczba mnoga. Poza tym to jak czytam Twoje posty to mam wrażenie, że pracujesz właśnie w jakimś STSie i bardzo Ci zależy na tym, żeby namówić użytkowników na grę tam ;&gt; no offense
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Żadne karty członkowskie nie są obowiązkowe, to jest tylko po to aby brać udział w tych ich całych konkursach na typera tygodnia miesiąca itp, a druga sprawa jest taka, że żadnych limitów w sts nie ma więc jeśli ktoś dostał owy limit to proszę o screena albo coś bo serio nie spotkałem się z takim czymś a obok mnie jest sts i pytałem ludzi tam grających już kiedyś, bo poruszalscie ten temat. (uprzedzam hejt na mnie, tak ludzie których pytałem wygrywają dosyć sporo)
Pozatym jaki byłby sens limitów jeśli te karty nie sa obowiązkowe.. Przychodzi zwykły Janusz do sts bo miał przypływ gotówki i jest patriotom i stawia 5000zl na Polske w meczu z Dania i nagle babka mu mówi, że ma limit? Śmieszni są Ci którzy mają gowniane pojęcie o naziemnych bukach a piszą na ten temat.
wiem o tych kartach , ale w ustawie byla o tych kartach imiennych kto bedzie chcial
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Żadne karty członkowskie nie są obowiązkowe, to jest tylko po to aby brać udział w tych ich całych konkursach na typera tygodnia miesiąca itp, a druga sprawa jest taka, że żadnych limitów w sts nie ma więc jeśli ktoś dostał owy limit to proszę o screena albo coś bo serio nie spotkałem się z takim czymś a obok mnie jest sts i pytałem ludzi tam grających już kiedyś, bo poruszalscie ten temat. (uprzedzam hejt na mnie, tak ludzie których pytałem wygrywają dosyć sporo)
Pozatym jaki byłby sens limitów jeśli te karty nie sa obowiązkowe.. Przychodzi zwykły Janusz do sts bo miał przypływ gotówki i jest patriotom i stawia 5000zl na Polske w meczu z Dania i nagle babka mu mówi, że ma limit? Śmieszni są Ci którzy mają gowniane pojęcie o naziemnych bukach a piszą na ten temat.
Dobry agent z Ciebie, a w bet365 wciąż można grać więc nie siejcie fermentu :-D Człowieku jak wywala z Polski druga największą firmę na rynku, to co za problem wprowadzić obowiązek skanowania kodu z karty klubowej czy innego paszportu Polsatu żeby móc zagrać?
 
wsc 166,6K

wsc

Użytkownik
W Unibecie wszystko OK niby z tego ci widzę , ale ludzie cos skarżą sie czasem na blokowanie wyplat na Skrill itp ktos wie cos wiecej ?
http://www.surebety.pl/artykul/unibet

Tutaj jest duzo opisane nt tego bukmachera niestety jest bardzo duzo wad m.in;

-dane klienta mogą być ujawnione innej władzy publicznej (pkt 4.1 regulaminu)
-dużo przypadków defraudacji środków (patrz komentarze poniżej)
-nieprzyjemny kontakt z supportem
-weryfikacja dokumentów trwa bardzo długo
-bardzo wolne wypłaty na konto bankowe (7-10 dni)
-wpłaty i wypłaty przez e-portfele są dostępne tylko dla tych Polaków, którzy mają konto w PLN
-dostępna historia zakładów tylko do 4 miesięcy wstecz
-gracze ze stawkami 1000-2000 PLN po 2 tygodniach mogą napotkać limit (zwłaszcza ci będący na plusie)
-zastrzegają sobie możliwość anulowania zakładu osób działających w grupie (Syndicate Betting)
-występowały przypadki zamykania kont osobom, które zalogowały się z innego komputera
wypłaty powyżej 2000 PLN nie mogą być realizowane przez portfele internetowe
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dobra, pisałem raz nie poskutkowało, to napiszę drugi raz. Koniec dyskusji na temat kto wychodzi, a kto zostaje oraz gdzie warto będzie grać. To nie jest żaden czat, a pytania możecie pisać w odpowiednich działach, które są na forum. Od tej chwili każdy post pod moim, który nie będzie związany z typami live, będę nagradzał kartkami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom