>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
minglee 312

minglee

Użytkownik
sam jestes smiec, podajesz gówniane typy a niegujesz moje które wchodza i jeszcze smiesz do mnie pisać smieciu hahaha odrób prace domową na przyre na jutro ;)
Doskonale pamiętam Twoje &#39;pewne info&#39; o Podbeskidziu bo ponoć właśnie siedziałeś na meczu, więc morda w kubeł gówniarzu.

PS. dziwie się, że jeszcze Cie nie obdarzyli banem
 
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
sam jestes smiec, podajesz gówniane typy a niegujesz moje które wchodza i jeszcze smiesz do mnie pisać smieciu hahaha odrób prace domową na przyre na jutro ;)
sam zachowujesz sie jak gimnazjalista. zamilcz juz bo piszesz ciagle nie na temat
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
sam jestes smiec, podajesz gówniane typy a niegujesz moje które wchodza i jeszcze smiesz do mnie pisać smieciu hahaha odrób prace domową na przyre na jutro ;)
graj sobie te swoje kursy 1.20 moze kiedys zarobisz na lizaka
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Doskonale pamiętam Twoje &#39;pewne info&#39; o Podbeskidziu bo ponoć właśnie siedziałeś na meczu, więc morda w kubeł gówniarzu.

PS. dziwie się, że jeszcze Cie nie obdarzyli banem
zamilcz polaczku, widzę że wchodzą moje typy i nagle zaczyna wszystkim to przeszkadzać :grin: PS. Nie wiem czego zazdroscicie skoro podałe typ, było grac a nie gadałbys teraz głupot tylko liczył hajs ;)
 
kubam 24,8K

kubam

Użytkownik
zamilcz polaczku, widzę że wchodzą moje typy i nagle zaczyna wszystkim to przeszkadzać :grin: PS. Nie wiem czego zazdroscicie skoro podałe typ, było grac a nie gadałbys teraz głupot tylko liczył hajs ;)
Weź już zamlicz, typ po kursie @1.20 no brawo, będziesz miał na chipsy.
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
wow 1.25 kurs trafił (?) gościu a puszy się jakby 10 wyłapał xD
naprawdę teraz tu sama gimbaza siedzie :razz:? Kurs był 1,33 jak podawałem a nie 1,25, a po drugie może jak stawiasz za 10 pln to faktycznie może wydawać się mało ale wiekszosc tutaj z forum operuje kwotami z 3 zerami ;)
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Weź już zamlicz, typ po kursie @1.20 no brawo, będziesz miał na chipsy.
...kolejny hahah no ja nie mam w zwyczaju bawić sie w bukmacherke grając kwotami 10-100 zł :grin::grin:. Tak się składa że mam srednia krajową po tym meczu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom