>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
galica13 522

galica13

Użytkownik
czajnik wandełege się tak zagotował
nie potrzebuje dzisiaj przeciwnika żadnego żeby przegrać
przegra ze sobą z siatką pogodą autami kortem itd nie z tym czymś ze slovaki
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Mówie śedzia przerywa im akcje chu. wie czemu, wychodza na czysta pozycje a ten FAUL w ataku co 2 akcja. Chyba ktoś grubo posmarował na under do HT. Póki co cyrk.
Boże Ty mój, widzisz i nie grzmisz...
Ile meczy ręcznej obejrzałeś w życiu? Bo ja oglądam kilkadziesiąt w tydzień, nie widze nic zlego w sędziowaniu dzisiaj. Dodatkowo jakbyś wiedział IHF zaostrzyło od tego sezonu przepisy dotyczące fauli w ataku, dlatego każdy nawet najmniejszy kontakt równa sie gwizdkowi. Ale wiesz za to co widze? Użalanie sie nad wszystkim, bo typ nie wchodzi, żenua
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Boże Ty mój, widzisz i nie grzmisz...
Ile meczy ręcznej obejrzałeś w życiu? Bo ja oglądam kilkadziesiąt w tydzień, nie widze nic zlego w sędziowaniu dzisiaj. Dodatkowo jakbyś wiedział IHF zaostrzyło od tego sezonu przepisy dotyczące fauli w ataku, dlatego każdy nawet najmniejszy kontakt równa sie gwizdkowi. Ale wiesz za to co widze? Użalanie sie nad wszystkim, bo typ nie wchodzi, żenua
oj synek zebys zarobil tyle co ja przez ostatnie 3 dni, ja w przeciwnestwie do ciebie chce zeby typy weszly tez innym , mi to nic nie zaszkodzi ze to nie wejdzie, ale ktos postawil na ten typ i chcialbym zeby weszlo innym.
Zenua to jestes ty i twoje żebranie o reputacje wszedzie.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
co z tych typow excel najbardziej wskazuje na pewne ???? ?
hehe najpewniejsze typy nie wchodza:p Ale do rzeczy. W meczu Miami minimum 6 pkt roznicy w meczu. Ktos wygra 6 lub wiecej punktami, i Excel jest tutaj przychylny Miami. Co do overka, powinno tutaj zrobic minimim 200.. a powinno sie zakrecic 206-209.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
oj synek zebys zarobil tyle co ja przez ostatnie 3 dni, ja w przeciwnestwie do ciebie chce zeby typy weszly tez innym , mi to nic nie zaszkodzi ze to nie wejdzie, ale ktos postawil na ten typ i chcialbym zeby weszlo innym.
Zenua to jestes ty i twoje żebranie o reputacje wszedzie.
Zarobić w zapałkach chyba:cool:
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
coco mnie nauczyła dzisiaj
omijać ją szeroko
bardzo szeroko bo do najmniejszych i najszczuplejszych nie należy ????
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Vesnina też dobra dziołcha
ta chorwatka ponad rok w tenisa nie grała
a Vesnina wielka gwiazda strasznie, właśnie IW wygrała
a zaraz z nią seta 0-6 poleci xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom