>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [56]

Status
Zamknięty.
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Cała czeska liga ???? tego nie przewidzisz ????
Ja pobrałem pribram po 3.4 bo wszystko ładnie funkcjonuje.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Union Berlin race do 7 rr @ 2.62
akurat końcowkę odpuściłem a tu takie zdziwko - 10 rr ✅✅
to over 2,5 Stourbridge @ 2
i czekamy na nba
✅✅

Livingston u20 ciekawy mecz. Goście takie staty, 17 rogow az zal nie zagrac X2 @ 3
⛔⛔ jednak żal, bo chciwość człowieka zgubiła, 2 kursik na over 1,5 to za mało ;)
to teraz coś jeszcze z bejsbola, bo fajny kursik
Colorado Rockies ML @ 2.40
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Co gramy? Może Washington? W Bostonie nie gra chyba Thomas
na pewno gram Utah @ 1.80
i over 21,5 Hayward @ 1.83
Pacers b2b, powrót Haywarda do swojego rodzinnego miasta, ostatnio grał strasznie niemrawo i trochę krytyki na niego spadło, to najlepszy moment na odkupienie win.
Co do reszty meczów zaraz zrobię co mam zrobić i się przyglądnę, trzeba przyznać, że Wizards wyglądają obiecująca, szkoda że wyjazd ;)
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
swoją drogą widzieliście te dziwnie rosnące kursy na Boserup? w Pre była po 1.60 potem przed samym meczem obie się wyrównały na 1.90 a akualnie jest 4-0 z podwójnym przełamaniem na Boserup i 1.04 ;p
e: fett ugrała gema
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Czechy ????
Mamy plan z kumplem kiedyś wsiąść w pociąg z Warszawy i dojechać tym czeskim pociągiem do ostatniej stacji. To pewnie jakaś Ostrava czy Brno będzie więc fajnie byłoby się na taki meczyk załapać ????
Z Katowic mam bliziutko ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
swoją drogą widzieliście te dziwnie rosnące kursy na Boserup? w Pre była po 1.60 potem przed samym meczem obie się wyrównały na 1.90 a akualnie jest 4-0 z podwójnym przełamaniem na Boserup i 1.04 ;p
Pisalem o tym nie raz, to zwykla manipulacja bukmacherow. Jesli idzie masowka na Boserup to kurs paradoksalnie idzie w gore...bukmacher musi znalesc graczy na druga polowe zakladu. ????
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
To wsiadasz w ten sam pociąg i jedziemy razem w tripa ????
Kiedyś miałem 10 minut spacerkiem do zawodów z cyklu World Tour w siatkówce plażowej ale miasto nie chciało się dokładać do organizacji i zawodów od kilku lat nie ma :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom