Chcesz zobaczyć FAME 29 za darmo? Stań do walki o kod PPV i ciesz się galą u siebie w domu FAME 29 - zawalcz o Pay Per View od Superbet!
Nie masz konta w Superbet? Nic straconego założysz je w kilka minut
TUTAJ!
Z okazji zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Mediolanie oraz Cortina d’Ampezzo 2026 zapraszamy ponownie do drużynowej rywalizacji. Trzyosobowe drużyny odpowiadają na pytania i zdobywają punkty wspólnie. Zimowa rywalizacja z Betclic na ZIO 2026. W puli 1000 PLN od Betclic!
Uwaga! Aby wziąć udział trzeba się zapisać do konkursu
Nie masz konta w Betclic? Nic straconego założysz je w kilka minut
TUTAJ!
Ja bym kartek nie grał, dzisiaj w wywiadzie mówili, że LE ważniejsza od FA Cup bo wygrana da LM i dla nich to łatwiejsza droga niż top4 w PL. Nie sądze zeby się zabijali w tym meczu o wynik 50/50 te kartki nie ma value po 1.7.
Osobiście takie konferencyjne gadanie mnie nie przekonuje. Typ raczej czysto statystyczny - Chelsea prawie kartek nie łapie, Manchester zawsze coś. Można poczekać na składy, ale jeśli zagrają Mata, Herrera, Valencia to widzę tu Value ???? Inna sprawa, że wątpię żeby występujący zawodnicy (nawet jak MU wystawi słabszy skład) nie będą się spinać, gdy grają bądź co bądź topowe angielskie drużyny ????
Jedyne co mnie martwi to sędzia Oliver, który kartek ogólnie dawać nie lubi i linia może być na styku
Georges jest bezradna i te rozmowy z trenerem smiech przez lzy widac jest bezradna ale 2 seta po 1.5 bym nie ruszal, dolozylem jeszcze Davis na 1 seta przed meczem (statystycznie niemka dostaje ostre wciry w 1 secie a watson na odwrot) i czekam na mecz
e: psuje jednak caly czas a pierwsze dwa gemy weszla na takiej koncentracji, ze sie zastanawialem czy to bylo dobrym posunieciem zeby grac na Davis, co prawda walila w outy ale wygladala na w miare dobrze ale chyba sie nie ogarnie jednak.