>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
na rangersów 1 gol było @1.85 , bet nie zablokował rynków, a rangersi grali 5 na 3 przez 2 minuty ????
Wpadła brama, ale nie zdążyłem tu napisać ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Spoiler alert...w meczu Detroit vs Cavs bedzie 8+ pkt od lini w jedna lub druga strone..a wiec over 223.5 po 3+ albo under 207.5 po 3.05...to dla tych jesli ktos ma zamiar grac over under w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
Co Ty Roger mogłeś wypłacać, jak Ty wszystko topisz? ????
Odsyłam do działu i ostatnich statystyk . Po za tym miesiąc zakończony na plusie .
PS: czas już spac, albo idź się przynajmniej uczyć do testów gimnazjalnych.
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Oklahoma City Thunder 2,25
Spurs ostatnio tak męczą, że aż oczy bolą od ich ogladania , niby wygrywaja ale to juz nie to samo co na poczatku sezonu, wg mnie siadają fizycznie i nie ma co sie dziwic bo to wiekowa druzyna , dodatkowo dzisiaj b2b po ciezkiej wczorajszej przeprawie z Kings . Oklahoma niby 4 porazki z rzedu jednak u siebie przegrywaja od swięta. Sądzę ze atletyzm Russa zdecyduje.
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
Nie śledzimy uważnie NBA, nie śledzimy. Nie ma żadnego zmęczenia po meczu z Kings, bo Leonard i Aldridge nie grali wcale a Parker i Gasol po 15 minut. Grali rezerwami i dlatego mecz z Kings wyglądał jak wyglądał.
edit: Ale nie neguje że mecz może się różnie poukładać, bo z Popem nigdy nie wiadomo komu da znowu wolne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Atletyzm jednego Russa zdecyduje w starciu z całą drużyną Atletów ze Spurs? Goście mają przestoje w meczach, ale grają niezły basket, w dodatku ostatnio bym powiedział ze nawet forma zwyżkowa, gospodarze odwrotnie ????
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Sledzimy bardzo uwazanie. Mi nie chodzi tylko o wczorajszy mecz ale o caloksztalt ich ostatnich wystepow tj z Indianą , Pelikanami , Minnesotą czy Houston. Wszystkie te mecze wygrywane na styku ostatnimi akcjami. Btw dzisiaj Parker i Manu out.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom