>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
Semtex 254,6K

Semtex

Użytkownik
Over 4.5 w Lyonie @1.6
Lyon @3.3
Lyon ostro idzie tylko Alisson dupe Romie ratuje jak nic nie wbija to może Rzymianie over z kontry zrobia bo OL dwóch obrońców zostawia reszta ogień z przodu.
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Over 4.5 w Lyonie @1.6
Lyon @3.3
Lyon ostro idzie tylko Alisson dupe Romie ratuje jak nic nie wbija to może Rzymianie over z kontry zrobia bo OL dwóch obrońców zostawia reszta ogień z przodu.
Niezły timing ????
 
T 189

teesbor

Użytkownik
mowicie, ze w lyonie mecz otwarty? bo mam w ako ostatni bet over 5,5 i nie wiem czy kontrowac poki jeszcze kurs jest ok na under
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Grajcie Celte że skończy się remisem bo mam na jedynm kuponów że wygra i praktycznie to tylko zostało a na drugim w dublu Krasnodar tylko bo też reszta weszła ???? , a ostatnio mam pecha więc na bank się. Skończy remisem ???? pozdrawiam
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Grajcie Celte że skończy się remisem bo mam na jedynm kuponów że wygra i praktycznie to tylko zostało a na drugim w dublu Krasnodar tylko bo też reszta weszła ???? , a ostatnio mam pecha więc na bank się. Skończy remisem ???? pozdrawiam
co XD

grasz 2 przeciwstawne typy na 2 różnych kuponach?
 
Semtex 254,6K

Semtex

Użytkownik
mowicie, ze w lyonie mecz otwarty? bo mam w ako ostatni bet over 5,5 i nie wiem czy kontrowac poki jeszcze kurs jest ok na under
Akcja za akcje w weekend ich lepiej nie ruszac bo mogą stac na boisku ????
Lyon dalej ciśnie może wpaść 4 brama albo Rzymianie z kontry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom