>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
co niektórzy są tu idiotami czy po prostu są niedorozwinięci? inaczej tego nie można nazwać...
zakład &#39;gol do 40:00&#39; a bramka wpada w 39:59 i pytają czy zakład wygrany/przegrany ???? ???? ????
rozliczą jako przegrany? to pisać na czacie i się kłócić o sprawiedliwość.
na stronie uefa jest błąd, bo gol padł w 40&#39; a nie w 41&#39; (może poprawią)
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
co niektórzy są tu idiotami czy po prostu są niedorozwinięci? inaczej tego nie można nazwać...

zakład &#39;gol do 40:00&#39; a bramka wpada w 39:59 i pytają czy zakład wygrany/przegrany ???? ???? ????

rozliczą jako przegrany? to pisać na czacie i się kłócić o sprawiedliwość.
na stronie uefa jest błąd, bo gol padł w 40&#39; a nie w 41&#39; (może poprawią)

Jeśli to do mnie, a pewnie tak, to nie pytałem czy wygrany lub przegrany. Zapytałem jedynie kiedy padła bramka zdaniem reszty, tyle, także nie wiem po co sztuczna spina ????
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Baczinsky 2 BP za mało ???? sztuczna Szwajcarka, najgorszy bet ever.. puścić beta i zaraz połamana do zera ojejku jak mnie nadgarstek boli.. medyk medyk !
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Jeśli to do mnie, a pewnie tak, to nie pytałem czy wygrany lub przegrany. Zapytałem jedynie kiedy padła bramka zdaniem reszty, tyle, także nie wiem po co sztuczna spina ????
Kwestia przyzwyczajenia, to forum bukmacherskie, wystarczy że ktoś zbierze więcej ⛔ i już emocje biorą góre ;&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seba6 533

seba6

Użytkownik
Bertens 3 meczowe oddane bez walki , paranoja. Lepiej wycofajcie kto ma zlapana bo zrobi keszcze powtorke z 2 seta w wykonaniu baczynskiej
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Od 16:00 gram z Tobą wszystkie typy, które tu podajesz, jestem 63 grosze do przodu przy stawce 20zł/typ ????

Dzięki!
Troche ironicznie to zabrzmialo.
Patrzac na tego &quot;uzytkownika&quot;,a raczej na jego reputacje to wydaje sie,ze &quot;czesc&quot; typerow uszczesliwil.
Jednak ja zauwazylem,ze duzo osob by tylko chcialo brac typy za free i jedynie wygrywac a tak w bukmacherce nie ma.
A jesli juz podany typ wejdzie to zero wdziecznosci,jednak jesli typ nie wejdzie to wtedy pretensje.
Wszyscy jestesmy tutaj w jednym celu - zeby wygrywac,ale zawsze sie nie da,tak wiec szanujmy siebie nawazjem i doceniajmy checi typerow,ktorzy dziela sie swoimi typami,czesto bardzo dobrymi.
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Troche ironicznie to zabrzmialo.
Patrzac na tego &quot;uzytkownika&quot;,a raczej na jego reputacje to wydaje sie,ze &quot;czesc&quot; typerow uszczesliwil.
Jednak ja zauwazylem,ze duzo osob by tylko chcialo brac typy za free i jedynie wygrywac a tak w bukmacherce nie ma.
A jesli juz podany typ wejdzie to zero wdziecznosci,jednak jesli typ nie wejdzie to wtedy pretensje.
Wszyscy jestesmy tutaj w jednym celu - zeby wygrywac,ale zawsze sie nie da,tak wiec szanujmy siebie nawazjem i doceniajmy checi typerow,ktorzy dziela sie swoimi typami,czesto bardzo dobrymi.
Podbijam, czasami taki jad się z ludzi wylewa że to tragedia, przecież nikt nie każe Ci grać tego co gra Verno. Myślisz że wszystkim wchodzi 100%? Bez jaj, Verno podaje naprawdę fajne typy, przecież od Ciebie zależy czy to zagrasz czy nie;p Dramat
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom