>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [54]

Status
Zamknięty.
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Dziś Partizan bez czterech zawodników: Hatcher , Marinkovic oraz Kararhodzic i Frank Robinson. Można grać coś spokojnie w stronę Mega Leks
 
K 29

kiczny

Użytkownik
otrzymałem dziś VIP-A skrill.
Mam napis,ze do 31marca obróć tam tyle i tyle by mieć silvera.
Pytanie brzmi: czy do 31marca mam poziom bronze? (czyli mc) czy jednak od dzis to 3mce? i ten 31marzec tyczy się tylko silvera?
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Słuchajcie. Mam pytanie. Jak wczoraj Real dostał bramke na 0:2 to jaki kurs był wtedy na zwycięstwo Realu?
 
domell 454

domell

Użytkownik
Słuchajcie. Mam pytanie. Jak wczoraj Real dostał bramke na 0:2 to jaki kurs był wtedy na zwycięstwo Realu?
Coś koło @8 - @9
Na remis na pewno było @6
E: Zraszacz już Ci odpowiedział, widział lepszy kurs.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
otrzymałem dziś VIP-A skrill.
Mam napis,ze do 31marca obróć tam tyle i tyle by mieć silvera.
Pytanie brzmi: czy do 31marca mam poziom bronze? (czyli mc) czy jednak od dzis to 3mce? i ten 31marzec tyczy się tylko silvera?
Teraz VIPy sa przyznawane kwartalnie. Jezeli nie miales VIPa i na przyklad dzisiaj zdobyles Bronze to masz Bronze do 31 marca oraz na kolejny kwartal (od 31 marca do polowy roku). Jezeli teraz dobijesz do Silvera to bedziesz mial od dzisiaj Silvera no i na nastepny kwartal.
Kiedys byly 3 miesiace od zdobycia Vipa czyli mogles miec Bronze np. od 18 stycznia do 18 kwietnia, ale teraz sa jasniejsze zasady, widac poziom obrotu. Jest duzo lepiej ????
W skrocie: VIP zdobyty w danym kwartale daje VIPa na kolejny kwartal!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 29

kiczny

Użytkownik
Teraz VIPy sa przyznawane kwartalnie. Jezeli nie miales VIPa i na przyklad dzisiaj zdobyles Bronze to masz Bronze do 31 marca oraz na kolejny kwartal (od 31 marca do polowy roku). Jezeli teraz dobijesz do Silvera to bedziesz mial od dzisiaj Silvera no i na nastepny kwartal.
Kiedys byly 3 miesiace od zdobycia Vipa czyli mogles miec Bronze np. od 18 stycznia do 18 kwietnia, ale teraz sa jasniejsze zasady, widac poziom obrotu. Jest duzo lepiej ????
W skrocie: VIP zdobyty w danym kwartale daje VIPa na kolejny kwartal!
czyli jak zdobyłem dzisiaj, to mam do 31czerwca,tak? ???? chodzi o bronze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
czyli jak zdobyłem dzisiaj, to mam do 31czerwca,tak? ????
Dokladnie tak ????
Po 31 marca licznik sie wyzeruje i pojawi sie info, ze jezeli chcesz utrzymac Bronze i miec go od 31 czerwca na kolejny kwartal (do wrzesnia) to musisz znowu obrocic kase.
Czyli na bank masz VIPa od dzis do 31 czerwca. Witaj w swiecie tych lepszych!! ????
Ja najwiecej mialem GOLDa, teraz juz taki sprytny nie jestem i siedze na SILVERZE ciagle.
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Dokladnie tak ????
Po 31 marca licznik sie wyzeruje i pojawi sie info, ze jezeli chcesz utrzymac Bronze i miec go od 31 czerwca na kolejny kwartal (do wrzesnia) to musisz znowu obrocic kase.

Czyli na bank masz VIPa od dzis do 31 czerwca. Witaj w swiecie tych lepszych!! ????

Ja najwiecej mialem GOLDa, teraz juz taki sprytny nie jestem i siedze na SILVERZE ciagle.
a mozna wiedziec jakie są korzysci tych rang?
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Dokladnie tak ????
Po 31 marca licznik sie wyzeruje i pojawi sie info, ze jezeli chcesz utrzymac Bronze i miec go od 31 czerwca na kolejny kwartal (do wrzesnia) to musisz znowu obrocic kase.
Czyli na bank masz VIPa od dzis do 31 czerwca. Witaj w swiecie tych lepszych!! ????
Ja najwiecej mialem GOLDa, teraz juz taki sprytny nie jestem i siedze na SILVERZE ciagle.
no to elegancko, dzięki za info kolego.
Silvera też ogarnę, bo jednak lepsze &quot;korzyści&quot;. Gold to już ładne osiągnięcie, ale kiedyś były za to nagrody, teraz tylko limity i opłaty to korzyść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom