>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [54]

Status
Zamknięty.
henek9 933

henek9

Użytkownik
dzieki za szczerosc, mi nie zalezy ale szkoda chyba mojego czasu ;)
Fajnie,ze kurs 4.00 wszedl ale grales go chociaz?
Podanie typu z argumentem,ze &quot;zalezy im na 3 punktach&quot; jest troche smieszne,poniewaz tak mozna napisac o wiekszosci typow a to zaden argument.
Poza tym Barca ostatnio w kiepskiej formie a grali na Calderon z Atletico ????
Podawaj kolejne typy.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Fajnie,ze kurs 4.00 wszedl ale grales go chociaz?
Podanie typu z argumentem,ze &quot;zalezy im na 3 punktach&quot; jest troche smieszne,poniewaz tak mozna napisac o wiekszosci typow a to zaden argument.
Poza tym Barca ostatnio w kiepskiej formie a grali na Calderon z Atletico ????
Podawaj kolejne typy.
Jasne ze gralem, nie jestem z tych ktorzy podaja typ 4fun, trudniej jest znalezc dobry typ jesli grasz na niego wlasna kasa. A mecz ogladalem od poczatku do konca i pod koniec mozna bylo zauwazyc sporo miejsca w srodku pola, stad ten typ.

Ps. Co nie zmienia faktu ze zbyt emocjonalnie do tego podszedlem ;)
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Ktoś wie za co dzisiaj na Łazienkowskiej tak klną na PZPN? Jeżeli dobrze słyszę, to co chwila jakieś wyzwiska. Teraz coś o Bońku bodajże?
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Jasne ze gralem, nie jestem z tych ktorzy podaja typ 4fun, trudniej jest znalezc dobry typ jesli grasz na niego wlasna kasa. A mecz ogladalem od poczatku do konca i pod koniec mozna bylo zauwazyc sporo miejsca w srodku pola, stad ten typ.

Ps. Co nie zmienia faktu ze zbyt emocjonalnie do tego podszedlem ;)
Zaraz ci tez repute dam na zachete bo faktycznie chyba za bardzo emocjonalnie podszedles ????
A i oczywiscie czekamy na kolejne typy pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom