>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie, to moj pierwszy wpis w tym temacie, mam nadzieje ze bedzie owocny.

Polecam zagrac dzisiaj Manchester City. Kurs 1.60 u siebie w lidze mistrzow mysle ze jest bardzo dobry, a Guardiola nie po przychodzil do tego klubu zeby odpadac z jakims Monaco ... a zaistniec na dobre w Europie. Doswiadczenie Pepa wezmie tutaj gorę i The Citizens beda sie cieszyc ze zwyciestwa, innej opcji nie widze. Sklad bardzo dobry. City bierze to nie widze innego wyjscia. Stawiam za 500zł ten zakład. Wysokich wygranych !
Z jakimś Monaco!?
Znasz historię tego klubu w ogóle? Moim zdaniem bardziej zasłużony niż $city! Oglądałeś jakikolwiek mecz Monaco w tym sezonie? Potrafili na Parc de Princ PSG zamknąć na nich połowie przez prawie cały mecz. No chłopie zastanów się... Chodzi po prostu ludziom o niedoszacowanie. City jest faworytem owszem, ale nie na kursy 1,40-1,60.
 
D 0

dutra

Gość
Witam wszystkich serdecznie, to moj pierwszy wpis w tym temacie, mam nadzieje ze bedzie owocny.
Polecam zagrac dzisiaj Manchester City. Kurs 1.60 u siebie w lidze mistrzow mysle ze jest bardzo dobry, a Guardiola nie po przychodzil do tego klubu zeby odpadac z jakims Monaco ... a zaistniec na dobre w Europie. Doswiadczenie Pepa wezmie tutaj gorę i The Citizens beda sie cieszyc ze zwyciestwa, innej opcji nie widze. Sklad bardzo dobry. City bierze to nie widze innego wyjscia. Stawiam za 500zł ten zakład. Wysokich wygranych !
City to w ogóle nie jest od odpadania a mogli zacząć już w grupie gdzie ledwo 2 zwycięstwa nazbierali :cool:
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Też się nad tym zacząłem zastanawiać, duża część forum gra w kierunku Monaco a wiadomo jak się to później kończy
No błagam. Masówka na Monaco? Po kursach to raczej masówka na City. Przecież City się męczyło z Celticiem u siebie, a nie porównujmy Monaco do Celticu. Może i City wygra, ale kurs 1,6 to antyvalue jak nic. Bez Gabriela Jesusa. Ostatnio Aguero przecież grał w pucharze z Huddersfield (czołówka Championship) i nie potrafili bramki zdobyć. Poza tym liga angielska i puchary europejskie ostatnimi czasy nie idą w parze. Tak jakktoś wspomniał Monaco nawet historię ma nogatszą vide finał LM w 2004
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Napisał Pan Kracy -&gt;

Strasbourg @4,33 całoroczny

Właśnie stracili na 1-2 ale przeważają i powinni wcisnąć te 2-3 brameczki.
I już 3-2

Mam nadzieję, że dowiozą.

Szybki mecz, sporo akcji, więc over 5,5 @1.72 wjeżdza.
✅ i ✅

Teraz na spokojnie można LM oglądać.

W Leverkusen 0:0 do przerwy @2.50 i w Manchesterze DW 2:1 @8
Tak dla lepszego oglądania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
No błagam. Masówka na Monaco? Po kursach to raczej masówka na PSG. Przecież City się męczyło z Celticiem u siebie, a nie porównujmy Monaco do Celticu. Może i City wygra, ale kurs 1,6 to antyvalue jak nic. Bez Gabriela Jesusa. Ostatnio Aguero przecież grał w pucharze z Huddersfield (czołówka Championship) i nie potrafili bramki zdobyć. Poza tym liga angielska i puchary europejskie ostatnimi czasy nie idą w parze.
Pisałem że się tylko zastanawiam, zajrzałem do tematu LM i zdecydowana większość szuka czegoś w stronę Monaco, co zresztą nie jest złym pomysłem
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Ale mendy w BET365 .Rozliczaja juz 8 godzin mecz , bo zamaist kurs niby zle wystawili to im piszę , zeby oddali sam wklad bez tych paru zlotych wygranej , bo LM zaraz , a oni nic ..
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Jeśli w dwumeczu w kosza potrzebna jest dogrywka do rozstrzygnięcia to bet365 liczy ją? Chodzi mi o mecz Saratova, w Rosji Oldenburg przegrał 3 pkt i jeśli teraz wygra to będzie OT.
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Ktoś ogarnia w miarę siatkę? dokładniej Plus ligę, ciekawym pomysłem wydaje się gra w stronę Radomia, ale nie jestem pewny czy dadzą radę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom