>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
kubam 24,8K

kubam

Użytkownik
Hapoel Rishon do przerwy
@2.25
Jeszcze over 0.5 do przerwy
@1.72
Gospodarze w 10 od 3 minuty
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Nie ogladam meczu ale po wyniku widac, ze Goffin strasznie meczy konia w 2 secie,widzi to ktos? Czemu taka dysproporcja w porownaniu do 1 seta?
 
gold182 77

gold182

Użytkownik
Tomek ja nie wyrabiam z reputa dla Ciebie hehe over 170,5 na Filipinach weszlo jak w maslo
Quingdao z handi i Jiangsu z handi w ako wchodza jak marzenie ???? dzieki
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Nie ogladam meczu ale po wyniku widac, ze Goffin strasznie meczy konia w 2 secie,widzi to ktos? Czemu taka dysproporcja w porownaniu do 1 seta?
W pierwszym secie Goffin skoncentrowany zmiażdżył Darcisa który fatalnie wyglądał ledwo ugrał seta a w drugim jak to bywa rozluźnił się za bardzo, może w głowie już skończył ten mecz i popełnia proste błędy ale powinien ogarnąć bez problemu, Darcis słaby jest strasznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Wtf?! Sekundy do końca, każdy zespół w kosza broniąc by faulował licząc, że przy osobistych przeciwnik sie pomyli, a Ci z tych Filipin stoją jak te słupy soli
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Opanujcie się co niektórzy, bo odpoczniecie od TnŻ.
@up
87-85 dla gości, piłka Beermen, po co mieli goście faulować jak na zegarze 8 sek? Bardzo dobrze podwoili zawodnika gospodarza, zakładając na niego pułapkę, że nie zdążył rzutu oddać, nawet kroki zrobił ale to już mniejsza z tym.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Wtf?! Sekundy do końca, każdy zespół w kosza broniąc by faulował licząc, że przy osobistych przeciwnik sie pomyli, a Ci z tych Filipin stoją jak te słupy soli
No ale Ci co bronili prowadzili i trzymali ładnie rywali na dystans, więc po co im faulować? :razz:
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Wtf?! Sekundy do końca, każdy zespół w kosza broniąc by faulował licząc, że przy osobistych przeciwnik sie pomyli, a Ci z tych Filipin stoją jak te słupy soli
To samo pomyślałem ???? tym bardziej, że TNT chyba nawet 50% nie miało ft
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
No ale Ci co bronili prowadzili i trzymali ładnie rywali na dystans, więc po co im faulować? :razz:
Ale tu chyba chodzi o te akcję na 26 sek do końca. Posiadanie TNT i koleś stał z piłą 20 sek
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Linia pękła super,mam nadzieje,że odrobili ,Ci ktorzy utopili na Słoniach,ja mialem jeszcze czysty won TNT,po 2,55.
P.S. Szanujmy się,dajcie spokój z przepychankami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Quingdo 11 sek i posiadanie akcja na wygraną, ciekawe szkoda że stream nie ma. Jednak nie ⛔
Ja oglądałem, bo miałem pograne gospodarzy po kursie 6.0 :-(
Akcję wykonali w straszny sposób, 4 szybkie podania i nagle nie wiedzieli co dalej - sądzili, że piłka chyba sama wpadnie do kosza. Goście dobrze się obronili, zabrakło jakiegoś lidera, który umieściłby w końcu tą piłkę do kosza. No szkoda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom